مهاجری: اگر با رفتن من مشکل نساجی حل شود، می‌روم

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پس از بازی این تیم با پارس جنوبی جم حضور یافت....

به گزارش مدال، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی سخت و پرفشاری بود. شروع خوبی داشتیم، ولی گل نزدیم. برخلاف دو بازی قبلی، امروز نسبتا بهتر بودیم، ولی زمین خراب اجازه بازی کردن نمی‌داد. دو امتیاز را در زمین گذاشتیم و باید ببینیم در آینده چه می‌شود. بضاعت ما همین است و باید با همین شکل جلو برویم.

وی درباره ناراحتی عباس‌زاده در زمین تعویض و همچنین دلیل به میدان فرستادن کفشگری گفت: زمانی که مهرداد به زمین رفت، با وجود اینکه کمی ناآماده است، با همان شرایط هم قبول کرد اعتبارش را بگذارد. اتفاقاً تیم پس از ورود او بهتر شد و کفشگری هم چند پاس و شوت خوب زد. درباره عباس‌زاده هم باید بگویم که او قول گلزنی داده بود و به دلیل اینکه نتوانست به قولش عمل کند، در زمان تعویض عصبانی بود.

سرمربی نساجی ادامه داد: تیم ما نسبت به دو بازی قبلی عملکرد بهتری داشت، اما زمین خراب بود و توپ گیر می‌کرد. به همین دلیل به سمت استفاده از ارسال های بلند رفتیم، اما توانایی این کار را نداشتیم.

مهاجری گفت: من نساجی را دوست دارم و این تیم گوشه‌ای از زندگی‌ام است. من به عشق تیم نساجی و هوادارانش اینجا هستم. اگر مسئولان احساس می‌کنند که فرد دیگری می‌تواند به تیم کمک کند، من دستش را می‌بوسم و می‌روم تا نساجی نجات پیدا کند. رفتن راحت‌ترین کار است، البته اگر کار درست شود. شکل کار بازیکنان خوب نیست و آنها باید به خودشان بیایند. او در هفته‌ای که گذشت، تمرینات خوبی داشتیم و امیدواری زیادی در بین بازیکنان وجود داشت. اگر در همان ابتدای بازی یکی از آن سه موقعیت‌مان گل می‌شد، استرس بازیکنان نیز کم می‌شد و راحت‌تر کار می‌کردیم. اگر بناست که اینجا کار کنیم، همه باید کمک کنند. اینکه بخواهیم یکدیگر را تخریب کنیم، خوب نیست.

وی درباره بازی‌های دشوار نساجی در هفته‌های آینده گفت: چیزی به اسم بازی آسان نداریم، بلکه بازی‌های لیگ سخت و سخت‌تر هستند. اگر در شرایط فعلی شش بازیکن بیرون بروند، کار درست می‌شود؟ واقعاً اگر با رفتنم اوضاع درست می‌شود، می‌روم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی با اشاره به اینکه همیشه انتقادپذیر بوده است، خاطر نشان کرد: امروز چند بازیکن خود را در اختیار نداشتیم. بحیرایی آنفلوآنزا  گرفته بود و سعید کریمی هم مشکل معده داشت. همچنین نوید عاشوری، مجتبی شیرین و مجتبی بیژه نیز حضور نداشتند. از جایگاه کنونی همه ناراحت هستیم و البته هیچکسی به اندازه من ناراحت نیست، چون اعتبار و عشقم را اینجا گذاشته‌ام. هواداران ناراحت می‌شوند و شعار می‌دهند و می‌روند، اما من باید چه بگویم؟

مهاجری خاطرنشان کرد: زمانی که من کار را در نساجی شروع کردم، صنیعی‌فر گفت که تیم را جوری ببندیم که در لیگ برتر باقی بماند. در آن شرایط سخت اگر به عقب برگردیم، این کار را قبول نمی‌کردم. موجودی ما همین است. امروز خواستیم از توپ‌های بلند استفاده کنیم، اما حریف بازیکنان بلندقامت زیادی داشت و خودش از این شیوه استفاده کرد.

وی با اشاره به شرایط گذشته نساجی اظهار داشت: شرایط تیم در گذشته شرایط ایده‌آل نبود. تیم مالک و پول و مدیر نداشت و اگر من هم شانه خالی می‌کردم، چه می‌شد؟ واقعاً اگر بخواهیم به این اتفاقات با تمسخر نگاه کنیم، کم‌لطفی است. همه باید کمک کنند که تیم برگردد. اگر همه احساس مسئولیت در قبال این تیم می‌کنند، باید کمک کنند تا از این شرایط خارج شویم. من با تمام وجود ایستادم، چون اینجا را دوست دارم، وگرنه خیلی راحت می‌رفتم. من می‌دانم چه مشکلاتی داریم، اما می‌ایستم، البته اگر اتحاد باشد، چون نمی‌توانم تنها کار کنم.

وی تصریح کرد: شرایط تیم با آمدن حدادیان بهتر شده است و فکر او پاک کردن گذشته نساجی است تا مباحثی همچون تعلیق را نداشته باشیم. همچنین به بازیکنان پول داده شده است. ما در بازی امروز همه پلن‌ها را اجرا کردیم تا به گل برسیم، اما نشد. در این شرایط نمی‌توانم خودم وادر زمین شوم. بضاعت ما همین است و باید با همین شرایط جلو برویم.

سرمربی نساجی درباره این موضوع که به نظر می‌رسد اعتماد هواداران از بازیکنان سلب شده است، گفت: هواداران حق دارند، چون در زیر این باران می‌آیند و 90 دقیقه تیم را تشویق می‌کنند. در این شرایط وظیفه من این است که پای درد دلشان بنشینم، شاید برخی حرف‌های‌شان منطقی باشد. ما اشکال داریم و این را می‌دانم، اما نمی‌توانم یک نفره همه چیز را تغییر بدهم و درست کنم.

مهاجری ادامه داد: هیچ تیمی بازیکن آماده‌اش را به ما نمی‌دهد و به همین دلیل آماده شدن نفرات جدید زمان می‌برد. بازیکنانی که 100 درصد آماده بودند، از جمع ما جدا شدند. البته اینها همهه‌اش بر عهده من است، اما باید ایرادها را با هم اصلاح کنیم و نباید یکدیگر را تخریب کنیم. من حضور در کنفرانس‌ها و توجه کردن به خشم تماشاگران را فراموش نکرده و همیشه پاسخگو بوده‌ام. بضاعت این نساجی همین است و باید به مسیرمان ادامه بدهیم.

وی گفت: حداقل 35 بازیکن خارجی را چک کردم که در حد بضاعت‌مان بودند، اما نمی‌توان به باشگاه فشار وارد کرد، نه اینکه 10 مشکل دیگر را اضافه کنیم.

مهاجری در پایان گفت: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده  و هیچ وقت با اولتیماتوم زندگی نکرده‌ام.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری فوتبال ایران رضا مهاجری نساجی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم نساجی مازندران نساجی مازندران-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال