مهاجری: باشگاه می‌خواهد ۶ امتياز را پس بگيرد

رضا مهاجري با پديده روزهاي سخت و حساسي را پشتسر ميگذارد اما اين مربي قرار نيست دست از مبارزه بردارد ......

رضا مهاجري با پديده روزهاي سخت و حساسي را پشت‌سر مي‌گذارد اما اين مربي قرار نيست دست از مبارزه بردارد.

پديده با كسر ۶ امتياز به يكباره با شوك بزرگي مواجه شد ولي مهاجري و شاگردانش مي‌خواهند دوباره به بالاي جدول برسند. با سرمربي پديده در مورد شرايط اين تيم صحبت كرديم. 

*مثل اينكه كسر ۶ امتياز از پديده همچنان تيم شما را تحت تأثير قرار داده است.

ما امسال شرايط بي‌سابقه‌اي را رقم زديم و مسير مشخصي را پيموديم تا به بالاي جدول برسيم. متأسفانه ما را از مسيرمان منحرف كردند و خودمان هيچ تقصيري نداشتيم. ما بايد تاوان مديريت گذشته را بدهيم و اين در حالي است كه خيلي سخت امتياز جمع كرده بوديم. ما مشكل فني نداريم و فقط بايد مشكل روحي رواني بچه‌ها را حل كنيم.

*هنوز بازيكنان با اين موضوع كنار نيامده‌اند؟

شرايط كمي بهتر شده است. وقتي به پيكان گل زديم به يكباره بازيكنان خودشان را پيدا كردند و ما بايد در بازي‌هاي آينده شرايط بهتري داشته باشيم.

*ظاهراً چند بازيكن شما را تيم‌هاي ديگر مي‌خواهند؟

بله ولي ما به هيچ كدام از بازيكنان رضايتنامه نمي‌دهيم چون آنها را به سختي جذب كرديم. همه بايد تلاش كنيم تا دوباره به بالاي جدول برگرديم ضمن اينكه باشگاه مصمم است اين 6 امتياز را پس بگيرد. باشگاه در اين زمينه به ما اميدواري داده است.

*گويا اكبر ايماني به دليل عدم پرداخت حق و حقوقش، قرارداد با پديده را فسخ كرد. از طرفي مدير باشگاه شما گفته ادعاي ايماني كذب است و او نمي‌تواند جدا شود.

من نمي‌دانم در مورد بحث جدايي ايماني چه بايد بگويم. جدايي او قطعاً به ضرر پديده است. فعلاً چيز ديگري نمي‌توانم بگويم ولي قطعاً باشگاه در اين زمينه مي‌تواند مستندات خودش را ارائه دهد.

*ظاهراً با حضور محمد قاضي در استقلال هم مخالفت كرده‌ايد؟

من با محمد حرف زدم و او در تيم ما مي‌ماند. قاضي يكي از مهره‌هاي تأثيرگذار پديده است و جداي از او چند بازيكن ديگر هم پيشنهاد دارند ولي ما مخالف جدايي‌شان هستيم.

*فكر مي‌كنيد پديده به بالاي جدول برسد؟

ما اين پتانسيل را داريم ولي مهم اين است كه بچه‌ها از لحاظ مالي شارژ شوند.

*بازي با سپاهان را چطور مي‌‌بينيد؟

بازي سختي است چون آنها واقعاً از لحاظ فني تيم خوبي هستند ولي تلاش مي‌كنيم نتيجه خوبي در اين بازي بگيريم.

*فكر مي‌كنيد امسال چه تيمي قهرمان شود؟

شانس پرسپوليس را از بقيه مدعيان بيشتر مي‌بينم ولي استقلال هم وضعيت خوبي پيدا كرده و همراه تراكتورسازي و چند تيم ديگر مي‌تواند جزو مدعيان باشد. 

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال