مهاجری: به دلیل وزش شدید باد بازی بی‌کیفیتی را شاهد بودیم

رضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی در مورد بازی امروز تیمش در مقابل ذوب‌آهن صحبت کرد...

رضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی در مورد بازی امروز تیمش در مقابل ذوب‌آهن صحبت کرد

رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی تبریز می‌گوید وزش باد در فولادشهر اصفهان مانع از بازی با کیفیت از سوی تیمش و ذوب آهن شد.

به گزارش مدال، رضا مهاجری بعد از تساوی تیمش مقابل ذوب آهن در اصفهان در نشست خبری اظهار کرد: بازی بی‌کیفیتی را شاهد بودیم و به دلیل وزش شدید باد نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم. در این وضعیت به سختی می‌توان به گل دست یافت. در نیمه دوم شدت باد بیشتر شد و کارمان را سخت‌تر کرد.

این سرمربی یادآور شد: خدا را شکر می‌کنم که یک امتیاز گرفتیم. این یک امتیاز بعد از شکست مقابل پیکان اعتماد به نفس را به تیم ما برگرداند. ذوب آهن بیشتر صاحب توپ بود اما خط دفاعی ما کمتر مرتکب اشتباه شد و موقعیت نداد. اگر بازیکنان ما دقت می‌کردند می‌توانستیم به گل هم دست یابیم.

وی درباره برنامه تیمش برای فصل بعد گفت: صحبت‌هایی با مالک باشگاه برای فصل آینده داشتیم. در صورتی که تیم به مالک دیگری ارائه شود، در تیم خواهم ماند. با این حال تمرکزمان به بازی‌های آینده است. ما محدودیت‌هایی در خط حمله داریم و در نیم‌فصل بازیکنی که بتواند در تیم تغییر ایجاد کند، جذب نکردیم. هدف‌گذاری ما این است که فوتبال خوبی را ارائه دهیم و تا به حال نتایج خوبی داشتیم.

مهاجری همچنین گفت: مهاجمان ما با کیفیت نیستند. در وضعیت اقتصادی جامعه، یک بازیکن معمولی ۶۰۰ میلیون تومان ارزش دارد و برای جذب بازیکن خوب باید ۲ میلیارد تومان هزینه کنیم. بازیکنانی که می‌توانستند به تنهایی نتیجه بازی را تغییر دهند، از فوتبال ما رفتند. مهاجمان با کیفیت، خارج از کشور بازی می‌کنند.