مهاجری:دوست دارم تراکتورسازی قهرمان شود

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، گفت: تراکتورسازی آنقدر قدرت دارد که نیاز به وا دادن ماشین سازی ندارد....

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، گفت: تراکتورسازی آنقدر قدرت دارد که نیاز به وا دادن ماشین سازی ندارد.

به گزارش مدال،رضا مهاجری، سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر تراکتورسازی در هفته بیست و یکم لیگ‌برتر اظهار کرد: ما فردا میزبان تیم تراکتور هستیم و بازی سختی برابر تراکتور در پیش داریم. من هفت سال است که شرایط بازی‌های داربی را تجربه می‌کنم و در مشهد چندین بار در تیم‌های سیاه‌جامگان و پدیده تجربه آن را داشته‌ام. اما چیزی که داربی تبریز را متمایز می‌کند، این است که الفاظی که در سایر داربی‌ها به کار برده می‌شود در این شهر وجود ندارد. خوشحالم که جو تبریز از این قائده جدا است و مردم تبریز و آذربایجان به آن فرهنگ رسیده‌اند و این مساله نقطه عطف مهمی به حساب می‌آید.صحبت‌هایی مطرح است اما تلاش می کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. از روزی که در خدمت ماشین سازی هستم تمام تلاشم را کردم تا عملکرد خوبی داشته باشیم. از وضعیت سخت هفته‌های ششم و هفتم جدا شدیم و تیم به اعتماد به نفس خوبی رسیده است. تراکتورسازی آنقدر قدرت دارد که نیاز به وا دادن ماشین سازی ندارد.

وی افزود: برای قهرمان شدن تراکتورسازی آنها نیازی به وا دادن ماشین سازی‌ ندارند. تیمی که استقلال و سپاهان را برده نیازی به کمک ندارد. افرادی که این مباحث را مطرح می‌کنند شناختی از افکار ما ندارند. مربیگری‌ام را از شیرین فراز شروع کردم. ما آن زمان در ابتدا شرایط خوبی نداشتیم اما رفته رفته شرایط بهتری پیدا کردیم. در بازی‌‌آخر با استقلال اهواز بازی داشتیم. بازی برای ما اهمیتی نداشت اما برای استقلال اهواز مهم بود ولی ما در آن بازی بردیم و استقلال اهواز سقوط کرد. این شرایط برای من و تیم‌های تحت هدایتم قبلا تکرار شده است. سال قبل هم این وضعیت  را با پدیده داشتیم. شهری که برای خودش فرهنگ و تمدن دارد اصلا به این مسئله ورود نمی‌کند. شهری که فرهنگ بزرگی دارد به مسائل تبانی ورود نمی‌کند. فردا بزرگداشت برادران باکری است و کسی نباید به خودش اجازه بدهد در این مورد فکر کند. نمی‌دانم چرا برخی به خودشان اجازه می‌دهند در این موارد اظهار نظر کنند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تصریح کرد: بازی فردا مسئله پیاده شدن فرهنگ و اندیشه مردم تبریز است. سوای نتیجه امیدوارم روز خوب فوتبال آذربایجان باشد. تلاش می‌کنیم فردا پیروز شویم و باشگاه پاداش خوبی را هم در نظر گرفته است. باشگاه تلاش می‌کند تا از بازیکن جدید استفاده کنیم. فکر کنم بتوان فردا را روز پاک فوتبال آذربایجان معرفی کرد. ما تلاش می‌کنیم بهترین نتیجه را کسب کرده و برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم.

مهاجری در رابطه با حضور بازیکن جدید در تیمش گفت: او مشکلی با تیم قبلی‌اش داشته که امیدوارم تا آخر امشب حل شود و بتوانیم فردا از او استفاده کنیم.

وی در واکنش به تغییر ورزشگاه تاکید کرد: ورزشگاه بنیان دیزل ظرفیت کمی دارد. همه می‌دانیم وقتی ورزشگاه پر از تماشاگر باشد، احساس خوبی به همه می‌دهد. فردا اعتبار فوتبال آذربایجان اهمیت دارد و امیدوارم با حضور تماشاگران شاهد عملکرد خوب دو تیم باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: بازیکنانم در این مدت خوب کار کرده‌اند. عزیز معبودی محروم است و نمی‌تواند بازی کند. سایر بازیکنان مشکلی ندارند و روی نقط ضعف و قوت تراکتورسازی کار کرده‌ایم و سعی می‌کنیم بازیکنانی که فکر می‌کنیم می‌توانند بهترین عملکرد را برابر تراکتورسازی داشته باشند، به زمین بفرستیم.

سرمربی ماشین‌سازی در مورد حضور پسرش در کادر فنی تیم تراکتورسازی بیان داشت: بودنش کنار ما یک بحث دارد و روبه‌روی ما هم یک بحث دیگر دارد. به هر حال فوتبال حرفه‌ای همین است. چه بگویم؟ داستان رستم و سهراب را بگویم؟!

وی در پاسخ به این سؤال که پسرش اعلام کرده قرار است فردا پدرم به من عیدی بدهد، گفت: عیدی را با دو پس گردنی به او می‌دهم! اینها دلیلی نمی‌شود که اعتبار و ارزش‌مان را زیر سؤال ببریم. چهار بازیکن ما از قبل سه کارته بودند و افرادی را که بحث‌هایی را مطرح می‌کنند به خدا واگذار می‌کنم. بچه‌ها می‌دانند که ما از این بازی چه می‌خواهیم.

سرمربی ماشین‌سازی در ادامه خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم اعتقاد قلبی‌ام را کتمان کنم. من دوست دارم تراکتور قهرمان شود. پدیده هم احتمالاً سهمیه بگیرد. اما دیدید که در مقابل پدیده با تمام وجود جنگیدیم و توانستیم یک امتیاز بگیریم. فردا بحث ماشین‌سازی و تراکتورسازی نیست و موضوع فقط به هواداران و فرهنگ بالای این تیم برمی‌گردد. اکنون باشگاه تمام تلاش خود را می‌کند که بازیکن خارجی‌مان را در فهرست هجده نفره قرار دهیم و پاداش خوبی هم در صورت برد برای بازیکنان در نظر گرفتیم. امیدوارم با یک فوتبال آبرومندانه و اعتلای فوتبال آذربایجان وارد میدان بشویم.