مهاجری جدایی خود از نساجی را اعلام کرد

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با احترامی که برای مردم قائمشهر قائل هستم باید بگویم که شرایط ادامه همکاری با باشگاه نساجی فراهم نیست....

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با احترامی که برای مردم قائمشهر قائل هستم باید بگویم که شرایط ادامه همکاری با باشگاه نساجی فراهم نیست.

به گزارش مدال، رضا مهاجری اظهار داشت: وضعیت تیم ما خوب نیست و نمی توانیم با این شرایط ادامه دهیم چون تماشاگرانمان از ما انتظار دارند.

وی در ادامه افزود: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما تماشاگر فقط برد می خواهد و به این که ما ابزار نداریم کاری ندارد و این کار ما را سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در رابطه با عدم استفاده از بازیکنان جدیدی که تیم نساجی جذب کرده است بیان داشت: فوتبال من بر مبنای بازیکنان شکل می‌گیرد و من هم اگر نتوانم از این نفرات به دلایل مختلف استفاده کنم بدون شک نمی‌توانم به اهدافم برسم.

مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: شاید تا حالا من اشتباه کرده‌ام که پای خیلی چیزها ایستادم و در نساجی ماندم ولی باید بگویم‌ که شرایط کار کردن با نساجی فراهم نیست اما شاید با رفتن من باشگاه به فکر بیفتد و مشکلات را برطرف کند.

ببنید:

خلاصه بازی نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی/ ویدیو

تگ ها


نساجی قائمشهر محمد رضا مهاجری استعفای مهاجری نساجی نساجی-ماشین سازی ایران فوتبال