مهاجری: روز سختی مقابل ذوب‌آهن داریم

محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی این تیم مقابل نساجی مدعی شد که شاگردانش کار دشواری در برابر ذوب‌آهن در پیش دارند....

به گزارش مدال، محمدرضا مهاجری شامگاه یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با ذوب‌آهن اصفهان افزود: بازیکنان تیم من از انگیزه بالایی برای دیدار فردا برخوردارند و بازی خوبی را به نمایش خواهند گذاشت.

وی با بیان‌اینکه در مقابل تیم ذوب‌آهن بازی دشوار  و فیزیکی سختی خواهد بود؛ گفت: در این دیدار با وجوداینکه برخی از بازیکنان از تیم جدا شده‌اند، نوع بازی‌مان متفاوت است و تغییراتی کرده ولی با این حال زمان می‌برد تا به شرایط ایده‌آل خود برسیم.

وی گفت: تیم ما هم با بازیکنانی که در اختیار دارد برای بازی فردا برنامه دارد و سعی بازیکنان این است که بهترین عملکرد را داشته باشند.

مهاجری اظهار داشت: تیم ما در بازی با استقلال و پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشت با این حال که نتیجه لازم را کسب نکردیم و امیدوارم در کنار بازی‌های زیبا و خوبی که ارائه می دهد بتواند نتیجه نیز بگیرد.

مهاجری با اشاره به جایگاه کنونی تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی در جدول لیگ برتر افزود: جایگاه این دو تیم باید بهتر از مکان کنونی باشد، در بازی فردا هر تیمی که با تمرکز بهتری بازی کند می‌تواند پیروز میدان شود.

وی افزود: امیدوارم در دیدار فردا تیم ما پیروز میدان شود و بتواند هر سه امتیاز این بازی را در اصفهان کسب کند

مهاجری با بیان اینکه دیدارهای استقلال و پرسپولیس به اندازه ۲ بازی به تیم ما فشار وارد می‌کند، اظهار داشت: سعی ما این بوده است تا با انجام تمرینات خوب و ریکاوری، خود را برای بازی با ذوب‌آهن آماده کنیم.

وی همچنین با اشاره به به تاثیر هواداران در ایجاد انگیزه برای بازیکنانش گفت: کسی از تیم ما انتظار معجزه ندارد و با همین بضاعت، فوتبال زیبا و تماشاگرپسند بازی می‌کنیم و به کار خود ادامه می دهیم.

اخبار مرتبط:
منصوریان: داوران در وضعیت فعلی ذوب‌آهن بی‌تقصیر نبوده‌اند

تگ ها


فوتبال ایران نساجی ذوب آهن اخبار نساجی ذوب آهن نساجی محمد رضا مهاجری مهاجری نشست خبری مهاجری هفته چهاردهم لیگ نوزدهم هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته چهاردهم لیگ برتر ایران لیگ برتر ایران نساجی مازندران ذوب آهن ذوب آهن-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال