Banner

مهاجری: عملکردمان مقابل سایپا توجیهی نداشت

محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پس از بازی این تیم با سایپا حضور یافت....

به گزارش مدال، محمدرضا مهاجری پس از شکست 3 بر یک تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل سایپا در هفته هجدهم لیگ برتر، گفت: امسال باخت داشتیم و نتایج بد هم گرفته‌ بودیم که جای دفاع داشت، اما امروز هیچ جای دفاعی نداریم. با توجه به شرایطی که پیش آمد، از هواداران عذرخواهی می‌کنم، چرا که مسئولیت تیم برعهده من است.

وی افزود: این تماشاگران لایق بهتر از این هستند. امروز خیلی چیزها را باختیم. در این دو، سه روز سعی کردم با بازیکنان صحبت کرده و بگویم که بازی سختی داریم. در کنفرانس قبل از بازی نیز، سه بار گفتم، بازی سخت، سخت و سخت. متأسفانه روی مواردی که تمرین کرده بودیم و گفتیم که وقتی توپ را لو بدهید، سایپا در ضد حمله خطرناک است، گل خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: در روز خراب‌مان، صاحب پنالتی شدیم و می‌توانستیم به بازی برگردیم. همیشه برای جامعه داوری احترام قائل بودم، به خصوص برادران حیدری که از داوران خوب فوتبال ایران هستند، اما فکر کنم چون قضاوت خارج از کشور داشته و یکی دو روز گذشته به ایران رسید، شرایط خوبی نداشت. یک پنالتی برای ما و یک پنالتی برای سایپا اتفاق افتاد. زمانی که سایپا پنالتی زد، دو بازیکن سایپا وارد محوطه جریمه شدند و من این صحنه را دیدم. درست بهترین زمانی که می‌توانستیم به بازی برگردیم و  بتوانیم حس برانگیختگی بازیکنان را برگردانیم، پنالتی را از دست دادیم که داوری بی‌تأثیر نبود.

مهاجری با انتقاد از عملکرد شاگردانش تصریح کرد: باید تلاش بیشتری به خرج دهیم. هفته گذشته پیکان را شکست دادیم، اما به جرأت می‌توانم بگویم به لحاظ فوتبالی خوب نبودیم، امروز هم همینطور. جدایی برخی بازیکنان و نداشتن بازیکن در پست هافبک دفاعی نتوانسته به تیم ما نظم بدهد. شاید مجبور شویم شکل بازی‌مان را تغییر دهیم تا اینطور غافلگیر نشویم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره عملکرد نوید عاشوری گفت: قبول دارم عاشوری، عاشوری نیم فصل اول نیست، اما اینکه دل و دماغ کار کردن نداشته باشد، درست نیست. اینطور نیست که بخواهد بی‌تفاوت بازی کند، اما اینکه چرا مثل نیم فصل اول نیست، باید با او صحبت کنیم. یکی از ارکان فوتبالی ما عاشوری است و باید او را به روزهای خوبش بازگردانیم. امروز در مجموع، تیم ما از درون دروازه تا خط حمله خوب نبود. من مسئولیت تیم را برعهده می‌گیرم، چرا که امروز خوب نبودیم. همیشه از عملکرد شاگردانم دفاع می‌کردم، اما امروز هیچ جای دفاعی نداشتیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص پست امروز حامد شیری در هافبک دفاعی خاطرنشان کرد: با جدایی برخی بازیکن خلایی در تیم بوجود آمد. شیری امروز قربانی خرابی سایر بازیکنان شد. نمی‌خواهم بگویم شیری بد بود، چون کل تیم بد بود. سیستم بازی‌مان را عوض کردیم، اما روز بد ما بود.

مهاجری در مورد اینکه ظاهرا تیمش به دلیل اردوی نساجی در بندرعباس خسته هستند، گفت: این موضوع دید شماست. وقتی این مدلی عقب می‌افتید، برگشت به بازی سخت است. ما توپ‌های زیادی از دست دادیم. تمرین کرده بودیم که وقتی عقب افتادیم، چطور برگردیم، اما در این مسئله مشکل داشتیم.

وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا از عملکرد علیرضا حقیقی رضایت دارد یا نه، تصریح کرد: یک تیم هستیم و بحث نفر نداریم. این بازی تغییراتی داشتیم و ممکن است با توجه به شرایط، در هر بازی تغییرات صورت بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره تعویض حامد شیری پس از گل دوم سایپا یادآور شد: با تعویض شیری، تغییر سیستم دادیم و اگر باز هم به عقب برگردیم، این کار را انجام می‌دهم. باز هم می‌گویم شیری قربانی خراب بودن تیم شد.

مهاجری درباره جدایی دو بازیکن تأثیرگذارش و خلایی که در تیمش بوجود آمده است، گفت: تیم ما تازه در حال شکل گرفتن بود که تغییرات صورت گرفت و قطعا روی کار ما تأثیرگذار خواهد بود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه به نظر می‌رسید که بازیکنان نساجی خودشان را از قبل برنده می‌دانستند، گفت: تیم ما به لحاظ انگیزشی قوی‌ نبود.همیشه از این بازی‌ها می‌ترسم. در بازی با استقلال و پرسپولیس ذهن بازیکن قوی‌ است، اما ما باید برای این نوع بازی‌ها ذهن‌‌مان را قوی‌تر نگه داریم. 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: هر بازی استراتژی خودش را دارد. با آوردن روح‌الله باقری تغییر سیستم دادیم، اما وقتی دیدیم تحلیل رفته، محمد عباس‌زاده را به داخل زمین فرستادیم. باید اشکال کار را پیدا کنیم و برای اعتبار خودمان و تماشاگران زودتر برگردیم.

مهاجری در رابطه با عملکرد حسین ماهینی در خط دفاعی و اینکه چرا از برخی از بازیکنان در زمان مناسب استفاده نمی‌کند، گفت: با توجه به نیازی که داشتیم، از ماهینی در دفاع وسط استفاده کرده و حامد شیری را به پست هافبک دفاعی آوردیم. سیستمی که در بازی قبل جواب داد، اما این بازی شیری تاوان عملکرد خراب تیم را داد. در نیم فصل دوم تنها دو بازی انجام داده‌ایم و شما (اشاره به خبرنگار) با احترام در تمرینات حضور ندارید تا تاکتیک‌های‌مان را بدانید. تنها جایی که نمی‌توانید ریسک کنید، تجربه است. ما بازیکن 21 ساله به اسم احسان قهاری داریم و در مقابل حسین ماهینی 33 ساله را نیز در اختیار داریم. کاش زمانی که تیم صاحب نداشت و شرایط‌مان سخت بود، این سؤالات را می‌پرسیدید.

وی در خصوص اینکه آیا برنامه‌ای برای جذب بازیکن آزاد دارید یا نه، گفت: یک جای خالی برای سهمیه فیفا داریم و اگر بتوانیم قطعا بازیکن جذب خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:
پیکان 1 شاهین 3 ؛ نخستین پیروزی‌ بوشهری ها در لیگ نوزدهم
تراکتور 2 ذوب‌آهن 1؛ بازگشت تراکتوری‌ها به جمع مدعیان
نساجی 1 سایپا 3؛ بغض یاران صادقی در قائم‌شهر شکست

تگ ها


فوتبال ایران محمدرضا مهاجری مهاجری نشست خبری مهاجری نساجی نساجی سایپا نشست خبری لیگ برتر ایران سایپا نساجی مازندران نساجی مازندران-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال