مهاجری: قرار است وضعیت مالکیت نساجی تا فردا مشخص شود

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: قرار است تا فردا وضعیت مدیریتی و مالکیتی باشگاه مشخص شود....

به گزارش مدال،رضا مهاجری درباره بلاتکلیفی وضعیت مدیریتی باشگاه نساجی و اینکه این وضعیت می تواند بر تیم و بازیکنان اثر بگذارد، گفت: بله تاثیر می گذارد ولی من به داشته هایم توجه کرده ام. اگر ذهنمان درگیر کمبودها شود تیم را از دست می دهیم. قرار است تا فردا مشکل مالکیت و مدیریت حل شود.

سرمربی تیم نساجی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، در خصوص برد این تیم در هفته دوم تاکید کرد: تمام تلاشمان را انجام می دهیم فوتبال خوبی را بازی کنیم. در این دو هفته در این مسیر قدم برداشته ایم. زود است بگوییم کدام تیم خوب است یا مشکل دارد. این فوتبال نوید روزهای خوبی به هواداران نساجی می دهد. با بضاعتی که داریم کارمان سخت است. در لیگ جزو سه، چهار تیمی هستیم که تراز مالی پایینی دارند. امیدوارم تا پایان لیگ این انگیزه را داشته باشیم. منِ تنها نمی توانم به این خواسته برسیم. همه باید به یکدیگر کمک کنیم.

مهاجری با اشاره به مشکل توپ های لیگ برتر تصریح کرد: با مسئولان سازمان لیگ هم صحبت کردیم و مقرر شد توپ ها را عوض کنند. برند این توپ برند خوبی است ولی توپ هایی که در اختیار تیم ها بود کیفیت خوبی ندارد. اگر از توپ های اصل سال گذشته استفاده کنیم کیفیت کارمان بالاتر می رود.

وی با اشاره به غیبتش در نشست هم اندیشی با مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران، گفت: آقای بادامکی همکار من در نشست با ویلموتس حضور داشت. برگزاری این نشست ها خیلی کار خوبی است و به فوتبالمان کمک می کند.

بیشتربخوانید:

مالک نساجی: علیه ما بازی کثیفی را به راه انداخته‌اند!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مالک نساجی رضا مهاجری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال