مهاجری: لیگ برای ماشین سازی هنوز ادامه دارد

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: لیگ برای ماشین سازی هنوز ادامه دارد و ما امیدواریم هستیم تا در بازی های آینده نتایج خوبی کسب کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، رضا مهاجری شامگاه جمعه بعداز شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در تبریز در نشست خبری گفت: بضاعت ما همین بود و تلاش کردیم ولی در دقایق پایانی گل خوردیم.

وی با بیان اینکه تیمش در حال حاضر آمادگی لازم را برای بازی‌های سنگین ندارد، ادامه داد: در جایی که باید تمرکز می‌کردیم یک توپ را لو دادیم و پنالتی دادیم و نتیجه را واگذار کردیم.

مهاجری با اشاره به اینکه مشکلات تیمش را می‌داند و باید آنها را برطرف کند، ابراز داشت: ما با توجه به بضاعت‌مان باید انتظار داشته باشیم.

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه مشکل عمده ما مشکل بدنی بازیکنان است، افزود: نداشتن بدنساز یکی از مشکلات اصلی است و بازیکنان تمام تلاش خود را انجام دادند و باید این نتیجه را در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

وی با تاکید بر اینکه بازیکنانش بیشتر از توان خودشان در این بازی زحمت کشیدند، گفت: در دو هفته سه بازی سنگین انجام دادیم و این باعث شد که نتوانیم به پرسپولیس فشار بیاوریم.

مهاجری ادامه داد: زمان لازم است تا افکارمان را پیاده کنیم و ما مجبوریم با همین بضاعت بازی را کنترل کنیم.

دیدار تیم‌های فوتبال ماشین سازی تبریز و پرسپولیس در حالی از ساعت ۲۰:۱۵ امشب در هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر سرخ پوشان پایتخت همراه بود. مهدی ترابی (۸۴- پنالتی) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

اخبار مرتبط:
ماشین‌سازی 0 پرسپولیس 1؛ «ماشین» هم سرخ‌ها را به سمت قهرمانی برد
خلاصه بازی ماشین‌سازی 0 پرسپولیس 1/ ویدیو

تگ ها


ماشین سازی تبریز تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران نشست خبری رضا مهاجری پرسپولیس ماشین سازی ماشین سازی-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال