مهاجری: ماجرای فولاد بازیکنان ما را ترساند

ماشین سازی در دومین هفته از حضور رضامهاجری روی نیمکت این تیم در یک بازی نزدیک با یک گل مغلوب نفت مسجد سلیمان شد....

به گزارش" ورزش سه" رضا مهاجری سرمربی ماشین سازی بعد از بازی برابر نفت مسجدسلیمان گفت:"ما در نیمه اول اصلا خوب نبودیم نه در شکل تیمی و نه در هماهنگی که چند عامل داشت؛ از جمله خستگی از بازی برابر فولاد . بدن ها در این فرصت کم تحلیل رفته بود."


او افزود:"در نیمه دوم با آوردن چند جوان توانستیم بازی را در اختیار بگیریم ، صاحب چندین موقعیت شدیم اما فرصت هایمان تبدیل به گل نشد. به تیم مسجد سلیمان و آقای تارتار تبریک می گویم. ولی نیمه دوم نیمه امیدوارکننده ای بود. به این واقعیت رسیدیم که اسم ها در فوتبال کاری نمی کنند بلکه عملکرد بازیکن است که ملاک است. این بازی تجربه خوبی بود انشالله با تمریناتی که انجام می دهیم بتوانیم به شرایط بهتری برسیم."


او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:" همه دیدیم که در این هفته گذشته چه غوغایی در فوتبال ما به پا شده است. بچه های ما هفته قبل با فولاد بازی داشتند و ما بحث روانی سنگینی داشتیم وقتی گفتند ۹-۱۰ بازیکن فولاد کرونا دارند. بچه های ما در نگرانی و اضطراب بودند. یک تیم می آید برمی گردد، یک تیم نمی رود اصلا، یک تیم احترام می گذارد بازی می کند، از سویی تست ها درصد خطایش بالاست و می گویند تست ها را قبول نداریم. به نظرکار سخت است و فدراسیون و سازمان لیگ هم پاسخگو نیستند. آن ها به عنوان متولی بازی ها باید پاسخگو باشند . بحث روانی این مساله را باید چکار کنیم. بازیکن می ترسد و از نظر روانی آمادگی بازی کردن ندارند. بازی ها ۴ ماه تعطیل بوده و حالا هر ۴-۵ روز یک بازی گذاشتند. نمی دانم هدف از برگزاری بازی ها چیست.استقلال الان رفت دو هفته قرنطینه و دو بازی اش عقب می افتد.  به نظر من برگزار نکردن بازی ها  خیلی بهتر است. باید هر چه زودتر تکلیف را روشن کنند. "


رضا مهاجری در ادامه گفت:"کار سختی نیست اگر مدیریت شود. اگر ما تست بدهیم و بعد فدراسیون قبول نکند فایده ندارد. فدراسیون افسران ناظر را بگذارد و آزمایشگاه معتبر را معرفی کند. نه اینکه هر تیم یک جایی تست بدهد و هر جا یک جوابی متاسفانه می دهند. این زبینده فوتبال ما نیست. به نظر من کلاف پیچیده است که نمی دانم قرار است به کجا ختم شود."

تگ ها


ماشین سازی تبریز رضا مهاجری