مهاجری: مستحق جریمه هستیم/ شکست مقابل شاهین توجیهی ندارد

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پس از بازی این تیم با شاهین حضور یافت....

به گزارش مدال، محمدرضا مهاجری پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: این شکست هیچ جای توجیهی ندارد. واقعاً شرمنده مالک و مدیریت تیم و هواداران هستیم. این نتایج لایق آنها نیست.

«با این فوتبالی که نساجی بازی می‌کند، بیگانه‌ام.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: پس از شکست مقابل سایپا خیلی تلاش کردیم بازیکنان را از لحاظ روانی در شرایط خوبی قرار دهیم. مدیریت باشگاه به ما کمک کرد و بازی را هم به خوبی آغاز کردیم. به گل هم رسیدیم، اما داور می‌توانست در صحنه پنالتی تصمیم بهتری بگیرد. دو هفته است که از پنالتی ضرر می‌کنیم. با این حال عدم تمرکز ما جای توجیه ندارد. به شاهین و تماشاگرانش تبریک می‌گویم که پیروز شدند، اما امروز مغلوب شاهین نشدیم و مغلوب خودمان شدیم.

سرمربی نساجی با بیان اینکه نمی‌خواهد زحمات حریف را نادیده بگیرد، خاطرنشان کرد: ما بدون اینکه به حریف موقعیت بدهیم باختیم. از ضربات ایستگاهی، یعنی نقطه‌ای که روی آن تأکید و کار کردیم دو گل خوردیم و این برای ما خیلی بد است. خودم را مستحق جریمه می‌دانم و باید به خودمان بیاییم و بیشتر تمرکز کنیم. ما تمرکزمان را از دست می‌دهیم و امروز نداشتن تمرکز به ما لطمه زد. از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در بازی بعدی، دل آنها را شاد کنیم.

مهاجری با انتقاد از قضاوت داور مسابقه تصریح کرد: داور روی دو گل شاهین اشتباه کرد، اما نباید روی این دو اشتباه ببازیم. گل اول پنالتی نبود و اگر خطای کف‌پا بود، باید ضربه غیرمستقیم گرفته می‌شد. در گل دوم هم توپ به پای بازیکن شاهین برخورد کرد و داور کرنر گرفت. داور هم شاید روز بد داشته باشد. ما پیش‌تر شکست خورده بودیم و شکست ما جای توجیه داشت، اما این باخت برای من خیلی سخت است.

وی درباره اینکه نساجی با وجود حل مشکلات مالی، نتایج خوبی نمی‌گیرد، بیان کرد: شاید ما باید همیشه تحت فشار باشیم و وقتی مشکلات‌مان برطرف می‌شود، تمرکزمان جمع نمی‌شود. شاید باید برای روزمرگی‌های خود بجنگیم و رساندن دریافتی اعضای تیم به سقف خاصی، کار ما را خراب‌تر می‌کند. من واقعاً ناراحت هستم. چون باشگاه تمام تلاشش را می‌کند و نمی‌دانم چرا این بچه‌ها که بهترین بازی‌ها را ارائه می‌کردند، چنین عملکردی دارند. نباید روی چند ضربه ایستگاهی گل بخوریم و یک جریمه حق ماست. باید بچه‌ها را به شرایط طبیعی برگردانیم.

سرمربی نساجی در مورد تعویض محمد عباس‌زاده اظهار داشت: او تمام تلاشش را کرد و گل زد. ما می‌خواستیم فشار را بیشتر کنیم، اما متأسفانه ضربه ایستگاهی کارمان را خراب کرد و تغییر سیستم دادیم. تعویض ها به‌خاطر شرایط بازی بود و دلیل خاصی نداشت. باید تمرکزمان را برگردانیم.

مهاجری درباره حضور چند بازیکن صاحب‌نام در تیم نساجی و عملکرد ضعیف آنها گفت: اسامی، بازی نمی‌آورند و آنها باید از اعتبار خود دفاع کنند، اما اعتبار خودشان و همه ما را زیر سوال می‌برند. باید فکر کنیم و برگردیم، چون توان آن را داریم. باید فیلم بازی را ببینیم. شاید سه تا چهار بازیکن را از تیم کنار بگذاریم. انگیزه یک موضوع است، اما تمرکز موضع دیگر است. بچه‌ها تلاش کردند، اما تلاش آنها، تمرکز و دقت لازم را نداشت. به شاهین احترام می گذارد، اما موقعیت نداشت.

« شاهین ما را شکست نداد، بلکه خودمان باختیم.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: حریف موقعیتی نداشت که بخواهد روی دروازه ما ایجاد کند و فرصتی ندادیم. حریف بازیکنان سرعتی و خلاق دارد، اما به آنها فضا ندادیم. کارشناسان داوری می‌گویند پنالتی شاهین درست نبود، اما نباید توپ در یک ضربه ایستگاهی، عرض زمین را طی کند و به بازیکن حریف برسد. نیاز داریم تا یک بازیکن، خودش را فدا کند. باید این‌ها را درست کنیم.

بیشتر بخوانید:
ماشین سازی 2 پیکان 2 ؛ کامبک شیرین پیکانی ها در تبریز
سایپا 1 پارس جنوبی جم 1؛ تقسیم امتیازات در تهران
شاهین 2 نساجی 1؛ پرواز شاهین در خانه

تگ ها


نشست خبری رضا مهاجری نشست خبری رضا مهاجری فوتبال ایران لیگ برتر ایران نساجی شاهین نساجی مازندران شاهین شاهین-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال