مهاجری: منتظر یک بازی خوب باشید

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: باید از استاندار مازندران تشکر کنم که به این تیم سامان دادند....

به گزارش مدال، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم بار دیگر در خدمت شما هستیم. قبل از بحث در مورد مسایل فنی باید از استاندار مازندران تشکر کنم که به این تیم سامان دادند. از صنیعی فر که نساجی را در شرایط خوب تحویل نگرفت، تشکر کنم. او نزد مردم قائمشهر جایگاه ویژه دارد. حدادیان هم مالک ۱۰۰ درصدی شد. مالک ۶۰ و ۴۰ درصدی آزار دهنده شده بود. شهردار قائمشهر هم وسیله ایاب و ذهاب برایمان تدارک دید.

وی افزود: در قائمشهر حلقه اتحاد مثمرثمرتر شود. پرسپولیس نتایج خوبی گرفته و کارمان سخت است. 

وی ادامه داد: آشوری به جمع ما برگشته است، دو بازیکن همراه تیم امید هستند این روزها را فدراسیون و کمیته تیم‌های ملی باید به یاد داشته باشد، روزهایی که ما به یک بازیکن نیاز داشتیم، دو بازیکن امیدمان را فردا به لیست وارد کردیم تا به حدنصاب 18 نفر برسیم. مقابل پرسپولیس با تمام داشته‌هایت هم بازی کنی، باز هم کار سخت است. یکی از دروازه‌بان‌هایمان هم گونه‌اش شکسته است. 

مهاجری تصریح کرد: ما  سخت تمرین کرده‌ایم و بازیکنان اصلی‌مان و جایگزین‌شان هم با تمام وجود بازی خواهند کرد به قول معروف با دل شیر به میدان می‌روند و آنچه ما را به روزهای خوب امیدوار می‌کند، همین بازیکنان باتجربه و جوانان هستند. تیم ما هم اکنون به همدلی و رفاقت رسیده و با وجود همه کاستی‌هایی که داشته‌ایم با تمام توان بازی خواهیم کرد. نتیجه اصلاً مهم نیست. من خودم را اکنون پیروز میدان می‌دانم نه به لحاظ نتیجه بلکه به خاطر اینکه بازیکنان ما با جان و دل بازی خواهند کرد اگر ببریم که چه بهتر، اگر بازنده هم شویم چیزی از ارزش‌های آنها کم نخواهد شد. فردا هم یک روز خوب در بازی رقم خواهیم زد.

وی در مورد اینکه از نظر نتیجه‌گیری از تیم رضایت دارید یا نه، گفت: ما برای هر مسابقه یک و نیم امتیاز و برای هر بازی کنار گذاشته بودیم که اکنون از آن عقب هستیم اما بازی‌های خوبی را به لحاظ آماری مقابل استقلال، سپاهان و شهر خودرو انجام دادیم، مقابل تیم گل‌گهر هم بازی خوبی را انجام دادیم. به لحاظ نوع فوتبالی، فوتبال خوبی را ارائه کردیم و این نوع فوتبال ما را نگران نمی‌کند اما ضمن اینکه آقای حدادیان قول داده که تیم را در نیم‌فصل تقویت کند و به لحاظ نتیجه هم اگر چه عقب هستیم می‌توان آن را جبران کرد.

مهاجری در مورد لیست مازاد تیمش گفت: لیست مازاد نداریم. تعداد بازیکنان ما محدود است، ما باید با کادر فنی جلسه بگذاریم و تیم را تقویت کنیم. با بازیکنان هم صحبت خواهیم کرد هر کسی که دلش با تیم بود می‌ماند و هر کس هم نبود می‌رود.

وی در مورد اینکه چند درصد پرداختی به بازیکنان داشته‌اید،‌گفت: ما 25 درصد به بازیکنان پرداختی داشته‌ایم اما هفته آینده قرار است این پرداختی بیشتر شود. با حضور قاضی، حقیقی، عباس‌زاده، آشوری و ... که بازیکنان باتجربه ما هستند می‌توانیم یک روز خوب را در ورزشگاه آزادی رقم بزنیم. منتظر یک بازی خوب باشید.

 

بیشتر بخوانید:

بازیکنان نساجی قبل از دیدار با پرسپولیس شارژ شدند

تگ ها


باشگاه نساجی اخبار نساجی نشست خبری مهاجری بازی پرسپولیس نساجی فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال