مهاجری: نمی خواهم مشکلات نساجی را رسانه‌ای کنم

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می‌گوید امیدوار است تیمش بازی خوبی برابر ماشین‌سازی انجام بدهد....

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می‌گوید امیدوار است تیمش بازی خوبی برابر ماشین‌سازی انجام بدهد.

به گزارش مدال، رضا مهاجری پنج شنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز، اظهار کرد: ما تا به الان تلاش کردیم مشکلات را کم‌تر رسانه‌ای کنیم. به خودم می‌بالم در شهری کار می‌کنم که عزیزان زیادی قصد کمک به ما را داشتند. وقتی مردم متوجه شدند ما پزشک و فیزیوتراپ نداریم، تماس گرفتند تا کمک کنند. این مسائل برای من ارزشمند است و مسوولیت من سنگین‌تر می‌شود. با این شرایط اراده من برای کار چند برابر می‌شود.

او افزود: فردا بازی نزدیکی داریم و نیاز داریم پیروز میدان باشیم. ماشین‌سازی تیم بسیار خوبی است و امیدوارم فردا تماشاگران بازی خوبی ببینند. با وجود احترامی که برای کادر فنی حریف قائل هستم، امیدوارم برنده میدان ما باشیم. باید فردا پیروز شویم تا پله‌های ترقی را طی کنیم. امیدوارم تیم داوری هم فردا روز خوبی را داشته باشد.

وی تصریح کرد: مشکل ما رساندن مصدومان به بازی است. سرلک و نوید آشوری مشکلی برای همراهی ما ندارند اما مهدی نظری به دلیل مصدومیت فردا در کنار ما نخواهد بود.

مهاجری در ادامه درباره وضعیت مهرداد کفشگری و محمد قاضی هم گفت: نه تنها این دو بازیکن بلکه دو بازیکن دیگر هم هستد که آن‌ها را در اختیار نداریم.

اخبار مرتبط:

خطیبی: امیدوارم داوری در بازی فردا اشتباه نکند

تگ ها


نساجی قائمشهر محمد رضا مهاجری کنفرانس خبری نشست خبری نساجی نساجی-ماشین سازی ایران فوتبال