مهاجری: نمی‌دانم چرا فرصت‌های ما تبدیل به گل نمی‌شوند

محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل شهر خودرو ابراز رضایت کرد....

به گزارش مدال، محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون گل نساجی مازندران مقابل شهر خودرو در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: دو بحث داریم، اول اینکه شرمنده شدیم که 11 هفته است که به برد دست پیدا نکرده‌ایم، اما بحث دوم این است که این نوع بازیکنان ارزش آن را دارد که از تلاش‌شان تشکر کنیم.

«نمی‌دانم چرا فرصت‌های ما تبدیل به گل نمی‌شوند.»، وی با بیان این جمله افزود: شهر خودرو تا هفته قبل جزو تیم‌های صدرنشین بود. بازیکنان ما قابل تقدیر هستند و مطمئن باشید که عقب نمی‌نشینیم و وعده‌ای که به مردم خوب قائمشهر داده بودیم، در نیم‌فصل دوم عمل کنیم. امروز به نظرم، خط دفاعی شهر خودرو و به ویژه مهدی رحمتی بازی را درآوردند! بچه‌های ما فرصتی به شهر خودرو ندادند، تیمی که هر بازی فرصت‌های زیادی به دست می‌آورد و در هر بازی شوت‌های زیادی می‌زند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: نبود چند بازیکن در تیم ما تأثیرگذار است، اما بازیکنان جوان امروز خوب بازی کردند. به تیم خودم افتخار می‌کنم که در ارائه فوتبال باکیفیت تلاش می‌کنند، همچنین باید از فرهنگ این شهر نیز تشکر کنم که هر بازی حضور خوبی دارند.

مهاجری در واکنش به اعتراض خبرنگاری به قضاوت بنیادی‌فر و اینکه چرا اعتراضی نمی‌کند، گفت: هر تیم و مربی شخصیتی دارد. خیلی از جاها از داوری ضرر کردیم و حق تیم‌مان ضایع شده است، اما خواستیم به داوری احترام بگذاریم. شاید از قضاوت بنیادی‌فر ضرر کرده باشیم، اما به او گفتم نباید حقی ضایع شود. شاید خودم در گذشته پرخاشگر بوده باشم، اما از وقتی اینجا حضور دارم، پرخاشگری را در گلو قورت داده‌ام. امسال درس‌های خوبی از نساجی گرفته‌ام و همچنان می‌گیرم. این‌طور نیست که با برد خوشحال شوم. خیلی چیزها هست که می‌تواند مرا خوشحال کند. صبوری تماشاگران برای من اهمیت زیادی دارد. شاید اگر دو تساوی در جای دیگر داشتیم، دودمان ما را به باد می‌دادند، اما تا هفته چهاردهم، هواداران پشت تیم‌شان بوده‌اند. کاش همه‌ی تیم‌ها این شکلی بودند. من هیچ بهانه‌ای نگرفتم، اما هزینه تیم فنی من اندازه یک بازیکن از تیم‌های متمول باشد.

وی ادامه داد: من هشت سال است به‌عنوان سرمربی در این فوتبال کار می‌کنم. لازم نیست تملق کرده و آویزان نساجی باشم، اما از ته دلم نساجی را دوست دارم. ما باید قدرت و توان‌مان را بیشتر کنیم. قطعاً حمایت مردم و شما (خبرنگاران) به ما انگیزه می‌دهد تا شرایط‌مان را بهتر کنیم. امروز یکی از بهترین بازی‌های نساجی تا الان بود. ما به شهر خودرو یک فرصت ندادیم، از طرفی پنج شش موقعیت خوب به دست آوردیم. باید صبوری کرده و بدانید شخصیت و فرهنگ مردم ما این است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در رابطه با مشکل گلزنی تیمش تصریح کرد: دست این بازیکنان را می‌بوسم. جعفری بازیکن جوان تیم ما سه بار صاحب موقعیت می‌شود، محمد قاضی در 34 سالگی انگیره‌های خودش را حفظ کرده است، محمدمهدی نظری نیز این شرایط را دارد. همین که سه بازیکن ما به تیم ملی دعوت می‌شوند، باعث افتخار است. شاید برای اولین بار است که سه بازیکن زیر 21 سال ما در این تیم بازی می‌کنند. بله، ضعف تکنیکی و تاکتیکی هم وجود دارد. شاید بازی در چمن مصنوعی هم یکی از دلایل این مشکلات باشد و برای نیم‌فصل دوم بخواهیم این چمن را عوض کنیم.

«ما باید اشتباهات‌مان را بدانیم.» مهاجری با بیان این جمله ادامه داد: ما بضاعت محدودی در جذب بازیکن داریم. علیرضا حقیقی با رزومه کمی به نساجی نیامده است. من به خاطر اشتباه او در بازی با ذوب‌آهن خیلی ناراحت شدم، اما این دروازه‌بان همان بازی سه چهار سیو داشت. ما روز به روز بهتر می‌شویم. امروز خیلی دوست داشتم به حامد شیری استراحت بدهم، اما مجبور شدم او را با درد بازی بدهم. بازیکنی نداشتم که به جای او به میدان بفرستم. بضاعت ما محدود است و قطعاً باید بازیکنان‌مان را حفظ کنیم. این را بدانید حقیقی نیز روز به روز بهتر می‌شود. او دروازه‌بان تیم ملی و لژیونر بوده است که این روزها با درد و آمپول بازی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: قطعاً در نیم‌فصل دوم با تلاش همه، شرایط‌مان را بهتر خواهیم کرد. من به تنهایی نمی‌توانم معجزه کنم. روز گذشته یکسری از هواداران با من صحبت کردند. به آنها گفتم رفتن راحت‌ترین قسمت کار است و می‌توانم بروم، اما باید تاوان داد و پای عشق ایستاد! نساجی در نیم‌فصل دوم تیمی متفاوت خواهد بود. اگر شهر خودرو به اینجا رسیده، حاصل چهار سال کار کردن است. یحیی گل‌محمدی مربی توانمندی است، اما ما پای شهر خودرو (پدیده سابق) ایستادیم، تیمی که رده نهم، دهم، یازدهم و ... را تجربه کرد و یک فصل هم شش امتیاز از این تیم کسر شد. ما متأسفانه شرایط استفاده از تیم‌های پایه را نداریم که یکی از مشکلات نساجی است. ما بازیکنان خوبی در تیم امید داریم، اما امکان استفاده از آنها را نداریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد اینکه با مالکان این باشگاه درباره تقویت تیمش در نیم‌فصل دوم صحبت کرده است، گفت: قرار بود این بازی را انجام داده و سپس صحبت کنیم. بازیکنان و من، هر کدام یک وظیفه داریم. اولین بحث ما حفظ بازیکنان فعلی و تقویت تیم است. اگر این اتفاق بیفتد، من پای حرف‌هایم هستم. اگر این اتفاق نیفتد، بهترین مربی دنیا را بیاورید، نمی‌تواند کاری کند. خیلی‌ها گفتند شاید هفته پنجم باید جدا می‌شدید، اما پای دلم ایستادم، من آدم بزدل و ترسویی نیستم و پای تیم ایستادم. من تیم نساجی را با حرف و لابی به دست نیاورده‌ام. ما باید تیم فعلی را حفظ و با جذب چهار بازیکن تقویت کنیم.

مهاجری در واکنش به این سؤال که «قول می‌دهید در صورت عدم تقویت تیم شفاف صحبت کنید؟»، گفت: من چه زمانی شفاف صحبت نکرده‌ام؟! خیلی جاها از مالکان باشگاه انتقاد کرده‌ام، البته از آنها حمایت هم کرده‌ایم. خیلی جاها از کوره در رفته و حرف‌مان را زدیم. ما نمی‌توانیم با اعتبار خود و تیم‌مان بازی کنیم. نساجی اولویت اول تیم و نماد فوتبال مازندران و قائمشهر است. اگر این اتفاق نیفتد، ماندن ما فایده‌ای ندارد. ما پای تیم‌مان می‌ایستیم و قول می‌دهیم که تیم درست شود.

وی درباره وضعیت مربی دروازه‌بان‌های تیم نساجی گفت: دو شب پیش مربی ما کنار راننده بوده و کمربند نبسته بود. او به دلیل اینکه زن ذلیل است، به همسرش پیام می‌دهد که چک را گرفته و می‌خواهد به حسابش واریز کند. راننده ترمز می‌زند و بینی و لب او به داشبورد ماشین می‌خورد و متأسفانه دندانش شکست و شرایط خوبی نداشت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به اینکه گفته می‌شود برخی از بازیکنان نساجی متممی در قراردادشان دارند که می‌توانند نیم‌فصل دوم جدا شوند، گفت: بله، درست است. تعدادشان را نمی‌دانم، ولی این شرایط را داریم و باید بازیکنان را حفظ کنیم.

مدیررسانه‌ای تیم نساجی مازندران در پایان نشست خبری به دلیل سؤال یکی از خبرنگاران حاضر در این نشست با فرد سؤال‌کننده درگیری لفظی پیدا کرد.

بیشتر بخوانید:

مهاجم شهرخودرو سکوهای وطنی را متشنج کرد!

خلاصه بازی نساجی 0 شهرخودرو 0/ ویدیو

نساجی 0 - شهرخودرو 0؛ لغزش یحیی در رقابت با مدعیان

 

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نشست خبری مهاجری نساجی مازندران شهر خودرو نساجی مازندران-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال