مهاجری: ورزشگاه امام رضا (ع) به تاریخ پیوست و شاید موزه شود

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده بعد از برتری مقابل صنعت نفت آبادان گفت: امروز میتوانستیم گلهای بیشتری بزنیم ......

 رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده بعد از برتری مقابل صنعت نفت آبادان گفت: امروز می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. شرایط ما در لیگ خیلی متفاوت بوده است.
وی افزود: خوشحالیم بعد از بازی با سپاهان و نتیجه بدی که داشتیم امروز پیروز میدان بودیم. بازی سختی بود ما فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم که تبدیل به گل نشد. نفت برای ما قابل احترام است، هم کادر و هم بازیکنان می‌دانستیم یک بر صفر نتیجه شکننده‌ای است. در دفاع تیمی خوب عمل کردیم که باعث نگه داشتن دروازه شد اما در حمله ضعیف بودیم. این برد در شرایط سختی برایمان رقم خورد شرایطی که هم کسر امتیاز را داشتیم و هم جدایی اکبر ایمانی اما این برد می‌تواند راهگشا باشد.
سرمربی پدیده درباره درگیری‌های داخل زمین، خاطرنشان کرد: کارت‌های زرد و قرمز نقل و نبات نیست، این کارت‌ها باید ابزاری برای قضاوت باشد بهتر بود داور بازی را مدیریت می‌کرد نه اینکه هر که را دوست نداشت با کارت جریمه کند. اگر من اشتباه می‌کنم عذرخواهی خواهم کرد، فیلم را بازبینی کنید اگر داوران اشتباه می‌کنند آن را تکرار نکنند.
مهاجری درباره انتقادات کمالوند به چمن زمین ثامن، عنوان کرد: ما یک زمین بیشتر نداریم که هم ما و هم سیاه‌جامگان در آن هم تمرین می‌کنند و هم بازی. کل بار فوتبال مشهد بر دوش ورزشگاه ثامن است.  من هم می‌توانستم بعد از بازی با پیکان به کیفیت زمین چمن انتقاد کنم اما قصد توجیه نداشتم چون مربی حریف انتقاد می‌کند این موضوع به چشم می‌آید. ورزشگاه امام رضا (ع) به تاریخ پیوست و شاید از آن به عنوان موزه استفاده کنند. زمین چمن ثامن هم آنقدر نامطلوب است که باعث شد تا کنترل توپ از دست بازیکنان خارج شود.
 مدیر رسانه‌ای پدیده درباره وضعیت ورزشگاه امام رضا (ع)، گفت: هم مشکل ما و هم سیاه‌جامگان مالی است که در این خصوص در حال رایزنی هستیم.
مهاجری در ادامه صحبت‌هایش در نشست خبری، خاطرنشان کرد: این پیروزی برای مردم مشهد ارزش میلیاردی دارد. خوشحالی به خانه‌های زیادی رفته است اما آنهایی که باید متوجه شوند گوششان بدهکار نیست.
سرمربی پدیده درباره خریدهای نیم‌فصل گفت: اکبر صادقی فراتر از انتظار بود و توانست جای اکبر ایمانی را پر کند.
وی همچنین درباره داوری تصریح کرد: نظر خاصی ندارم خسته نباشید می‌گویم. مقابل پارس جم و سپاهان از نظر داوری حق‌مان ضایع شد، کارشناسانی که به برنامه تلویزیونی می‌روند یک ابلاغ نظارت دارند که اشتباهات داوری را نمی‌بینند اما بدانند اگر اشتباهات را بگویند به داوری کمک می‌کنند.

تگ ها


اخبار روز شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال