مهاجری و رونمایی از لیست مازاد شهر خودرو

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان پس از انجام بررسی‌های لازم، لیست بازیکنان مازاد خود را به باشگاه ارائه کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از آن‌که از هفته گذشته تیم فوتبال شهر خودرو خراسان تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کرد تا بتواند در فاصله حدوداً ۴۰ روز تا شروع فصل جدید لیگ برتر، در شرایط مناسبی مهیای فصل جدید شود، محمدرضا مهاجری سرمربی مشهدی‌ها براساس نیازهای تیمش لیستی از بازیکنان را به مدیران باشگاه ارائه کرد تا برای جذب آن‌ها اقدام کنند. چرا که شهر خودرو به واسطه مشکلات مالکیتی که برای آن مطرح بود، شروعی دیرهنگام در بازار نقل و انتقالات داشت و سرمربی باتجربه مشهدی‌ها نمی‌خواست زمان را از دست بدهد.

در کنار جذب بازیکنان جدید، مهاجری به دنبال بررسی آن بود که بازیکنانی که برای لیگ بیست و یکم به آن‌ها نیاز ندارد را هم انتخاب کند و با بررسی‌های دقیق به باشگاه معرفی نماید تا برای فصل آینده این بازیکنان بتوانند تصمیم خود را بگیرند و در تیم تازه‌ای کار خود را دنبال نمایند؛ پس از برگزاری چند جلسه تمرینی، سرمربی شهر خودرو به لیست نهایی بازیکنان مازاد مدنظر خود رسید و آن را به مدیران باشگاه ارائه کرد.

براساس لیست اعلام محمدرضا مهاجری، دانیال محمودی، ارشیا بابایی، امیر شیرچی، امیرحسین نعمتی، محمدرضا رئوفمنش و محمد جواد کیا بازیکنانی هستند که می‌توانند برای فصل آینده خود تصمیم بگیرند و سرمربی شهر خودرو اعلام عدم‌نیاز به این بازیکنان را به مدیریت باشگاه داشته است.

در میان اسامی مطرح شده از سوی مهاجری، نعمتی و کیا سابقه بازی برای شهر خودرو در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ پدیده مشهد رضا مهاجری فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال