مهاجم آبی‌ها بر سر دو راهی، تبریزی در استقلال می‌ماند؟

مرتضی تبریزی قرار بود اولین بازیکن جدا شده از استقلال در نیم فصل باشد....

به گزارش مدال، مرتضی تبریزی در نیم فصل اول روزهای خوبی را با استقلال تجربه نکرد. استراماچونی اعتقاد چندانی به این بازیکن نداشت و مهاجم استقلال زیاد در ترکیب این تیم قرار نگرفت و در دقایقی هم که به میدان رفت آن کارایی مورد نظر را نداشت و به همین دلیل نتوانست برای استقلال گل بزند. 
تبریزی که در زمان شفر هم شرایط مشابهی را داشت بعد از نشستن فرهاد مجیدی بر روی نیمکت از لحاظ روحی و روانی شرایط بهتری پیدا کرد و تا جایی پیش رفت که یک گل مقابل العین در لیگ قهرمانان آسیا به ثمر رساند و اتفاقا پس از همان گل بود که عنوان کرد صحبت های مجیدی حال و هوای او را تغییر داده است.
حالا فرهاد دوباره سرمربی استقلال شده و این احتمال وجود دارد که تبریزی بخواهد بار دیگر شانسش را در استقلال امتحان کند و برای بازگشت به روزهای اوج تلاشش را از سر بگیرد.
شنیده می شود اگر مهاجم شش دانگ و مناسبی که مجیدی در نظر دارد در نقل و انتقالات به استقلال اضافه نشود، تبریزی قید جدایی از جمع آبی پوشان را خواهد زد و تا پایان قراردادش با این تیم ادامه خواهد داد.

 

بیشتر بخوانید:

پیشکسوت آبی‌ها: فتحی ترمز استقلال را کشید

 

تگ ها


باشگاه استقلال مهاجم استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات زمستانی استقلال اخبار استقلال فوتبال ایران استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال