مهاجم ایرانی هال سیتی احتمالا به بازی با رنجرز می‌رسد

مهاجم ایرانی هال سیتی روزهای پایانی مصدومیتش را پشت سر می‌گذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اللهیار صیادمنش که پس از انتقال به هال سیتی انگلیس در دو مسابقه متوالی چمپیونشیپ مقابل پرستون و دربی کانتی به‌عنوان یار جانشین به میدان رفت و حضور تعویضی در زمین داشت، شب گذشته برای دومین بازی پیاپی دور از فهرست نفرات تیمش در این رقابت‌ها بود.

این مهاجم ایرانی که بخاطر سپری شدن مراحل انتقال‌اش به هال سیتی انگلیس در اردوی اخیر تیم ملی ایران و دو بازی مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل عراق و امارات غایب بود، دو دیدار چمپیونشیپ را هم از دست داده است.

تیم فوتبال هال سیتی انگلیس شب گذشته در حالی در دیدار معوقه هفته بیست و پنجم چمپیونشیپ انگلیس مقابل تیم رده نُهمی شفیلد یونایتد قرار گرفت و به تساوی بدون گل رضایت داد که اللهیار صیادمنش را بخاطر آسیب دیدگی برای دومین دیدار متوالی در اختیار نداشت و این بازیکن در فهرست تیمش نبود.

صیادمنش که با آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران مواجه شده است، پس از غیبت در دیدار مقابل تیم صدرنشین فولام، در مسابقه این هفته برابر شفیلد یونایتد نیز حضور نداشت ولی احتمال دارد در بازی آینده تیمش مقابل کوئینز پارک رنجرز بتواند فرصت بازگشت به میادین را پیدا کند.

تیم فوتبال هال سیتی در حال حاضر با ۳۳ امتیاز در جایگاه بیستم جدول رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس قرار گرفته که با یک برد می‌تواند صعود یک تا دو پله‌ای داشته باشد.

تگ ها


فوتبال ایران الهیار صیادمنش فوتبال