مهاجم اینتر خیال هواداران را راحت کرد؛ اینجا بسیار خوشحالم

لائوتارو مارتینز ستاره آرژانتینی اینتر به شایعات درباره جدایی از این تیم واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز در بازی هفته گذشته این تیم مقابل آتالانتا پانزدهمین گل خود را در فصل جدید برای باشگاه ایتالیایی به ثمر رساند. لائوتارو در کنار روملو لوکاکو زوج خطرناکی را در خط حمله اینتر تشکیل دادند؛ زوجی که حالا برای هر رقیبی یک تهدید بزرگ به حساب می‌آید.

عملکرد فوق العاده لائوتارو در فصل جدید باعث شده که باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب این بازیکن برای جانشینی لوئیس سوارز مصدوم داشته باشد. از سوی دیگر گفته می‌شود که منچسترسیتی نیز به دنبال جانشینی برای سرخیو آگوئرو پا به سن گذاشته است و به همین خاطر آن ها هم شرایط ستاره آرژانتینی اینتر را دنبال می‌کند.

لائوتارو حالا به تمامی شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان داده است. او در این باره گفت: " من اینجا در اینتر کاملاً خوشحال هستم. هواداران من را دوست دارند و خود من هم همین حس را نسبت به آنها دارم. اگر شما در مورد من به عنوان یک هدف نقل و انتقالاتی صحبت می کنید، این به این معنا است که من کارم را به خوبی انجام داده ام و باید به همین مسیر ادامه دهم. من بسیار آرام هستم و روز به روز زندگی می کنم. من در اینجا کاملا راحت و خوشحال هستم."

لائوتارو در تمجید است آنتونیو کونته نیز گفت: " از زمان ورود او خیلی چیزها تغییر کرده و همه ما برای کسب بهترین نتایج تلاش می‌کنیم. خود نتایج نیز گویای همه چیز است."

 

 

بیشتر بخوانید:

اینتر ۴ کالیاری ۱ ؛ پیروزی مقتدرانه نراتزوری با دبل لوکاکو

تگ ها


لائوتارو مارتینز روملو لوکاکو اینتر اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال