مهاجم برزیلی الاتحاد را تهدید به جدایی کرد

بنابرخبرهای روز دوشنبه رسانه های سعودی رومارینهو مهاجم برزیلی الاتحاد این باشگاه را تهدید به جدایی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رومارینهو مهاجم ۲۹ ساله و برزیلی الاتحاد منتظر دریافت مطالبات مالی اش از باشگاه الاتحاد است. این بازیکن ماه می گذشت عربستان را به ترک و به برزیل رفت. باشگاه الاتحاد در این مدت خواهان بازگشت این بازیکن بوده و تلاش هایی را نیز انجام داده اما رومارینهو نپذیرفته است.


به گزارش روزنامه عکاظ سعودی در حال حاضر باشگاه هایی از کشورهای حاشیه خلیج فارس ، لیگ عربستان و برزیل به دنبال عقد قرارداد با این بازیکن هستند.

الاتحاد عربستان نوامر گذشته اعلام کرد که با این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرده است. رومارینهو در آگوست سال ۲۰۱۸ از الجزیره امارات به الاتحاد پیوست. او در این فصل یازده گل به ثمر سانده و با تیم الاتحاد تا پیش از تعطیلی مسابقات در رده سیزدهم جدول قرار گرفته است.


رومارینهو اما برای فوتبالدوستان ایرانی نیز یک چهره آشنا است. او فصل گذشته و در رقابت های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و در پیروزی ۴ بر ۳ الاتحاد برابر ذوب آهن دو بار گلزنی کرد و دو گل حساس و سرنوشت ساز پایانی الاتحاد را به ثمر رساند.


فصل ۲۰۱۸ هم او در همین مرحله و در دو بازی رفت و برگشت برابر پرسپولیس گلزنی کرد هرچند با گل دقیقه ۹۰ سیدجلال حسینی این برانکو و شاگردانش بودند که به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند.

بیشتر بخوانید:

جریمه فیفا در انتظار الاتحاد عربستان

ستاره سابق اینتر، اولین ژاپنی لیگ عربستان

 

 

تگ ها


الاتحاد فوتبال جهان عربستان سعودی