مهاجم برزیلی رئال در آستانه انتقال به دورتموند

به نظر می رسد که رینیر ژسوس خرید برزیلی جدید رئال را دو فصل آینده با پیراهن بوروسیا دورتموند خواهیم دید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رینیر ژسوس ژانویه گذشته با قراردادی تا سال ۲۰۲۶ به ارزش ۳۰ میلیون یورو از فلامینگو به رئال پیوست و برای تیم دوم رئال هم چند بازی انجام داد اما دسته سوم اسپانیا پس از شیوع کرونا نیمه تمام ماند. 

سران رئال قصد دارند فصل بعد او را به تیمی دیگر قرض بدهند و  برای این مهم با بایرلورکوزن صحبت هایی شده بود. در رئال بر این اعتقادند که رینیر برای کسب تجربه بیشتر بهتر است یکی دو فصل در تیمی دیگر به صورت قرضی بازی کند و تا ماه پیش از لورکوزن و رئال وایادولید به عنوان تیم های خواهان او نام برده می شد.

حضور وینسیوس، رودریگو و میلیتائو که همگی بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا و بدون پاسپورت اسپانیایی هستند، مانع از این می شود که رینیر فصل بعد برای تیم اول رئال بازی کند و بازی در تیم دوم نیز نه باب میل اوست و نه سران باشگاه.

در حالی که تصور می شد او برای گرفتن پاسپورت اسپانیایی یکی دو سال را در باشگاهی اسپانیایی به صورت قرضی بازی کند، امروز رسانه ها خبر از انتقال احتمالی او به دورتموند دادند و این بازیکن ۱۸ ساله آینده دار دو سال قرضی برای زردپوشان بازی خواهد کرد. سناریویی مشابه اشرف حکیمی.

گویا رینیر امروز راهی دورتموند شده تا قرارداد خود را رسما امضا کند.

بیشتر بخوانید:

مورینیو رئال مادرید را از مصیبت نجات می دهد؟

رئال مادرید- دیبالا؛ محال است این انتقال رخ دهد!

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ رینیر ژسوس فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال