مهاجم تیم امید: با همین جدیت می‌توانیم صعود کنیم!

مهاجم تیم فوتبال امید کشورمان می‌گوید که بازی نخست با ازبکستان برای آنها حساسیت بالایی دارد و خود را آماده این بازی می‌کنند....

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، اللهیار صیادمنش، مهاجم تیم فوتبال امید کشورمان در خصوص آخرین شرایط این تیم در سونگلا گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوب و مطلوبی داریم. تمرینات به خوبی دنبال می‌شود و فاصله زیادی تا آغاز بازی‌ها نداریم. رفته رفته هماهنگی تیم بهتر می‌شود و برای انجام بازی اول مقابل ازبکستان آماده می‌شویم که برای ما بسیار حساس است.

مهاجم تیم فوتبال امید همچنین گفت: امیدوارم با توجه به شرایطی که داریم پیشرفت بچه‌ها بیشتر شود و به آمادگی صد درصد برسیم تا در بهترین وضعیت روحی و جسمی وارد بازی‌ها شویم. با همین جدیت و انرژی که در بازیکنان می‌بینم، قطعاً می‌توانیم موفق باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

صیادمنش به حضور تیم امید ایران پیش از سایر رقیبان در سونگلا اشاره کرد و گفت: این مسئله اتفاق خیلی خوبی بود که به ما کمک کرد. بچه‌ها به شرایط آب و هوایی عادت کردند و این مسئله باعث شد کیفیت تمرینات بالاتر برود و حتی شرایط بازیکنان بهبود پیدا کند. امیدوارم از این موقعیت به خوبی استفاده کنیم و با آمادگی کامل وارد بازی‌ها شویم.

 

 

بیشتر بخوانید:

سایت ترکیه ای: صیادمنش عملکردی نا امیدکننده داشته

تگ ها


اللهیار صیادمنش تیم امید فوتبال ایران المپیک ۲۰۲۰ توکیو ازبکستان اردوی قطر حمید استیلی لژیونر استقلالی فوتبال