مهاجم جدید استقلال هفته آینده در تهران/هوپر آماده است؟

مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال اوایل هفته آینده به ایران می‌آید تا در تست‌های پزشکی شرکت کند....

مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال اوایل هفته آینده به ایران می‌آید تا در تست‌های پزشکی شرکت کند.

به گزارش مدال،گری هوپر مهاجمی است که در روزهای گذشته مذاکرات مثبتی از طریق مدیر برنامه‌هایش با استقلال داشته است. او ظرف یکی دو روز آینده قرار است با مدیران استقلال مذاکره کند تا قرارداد خود را با این باشگاه منعقد کند.

با این شرایط در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد هوپر بعد از مذاکره نهایی با مدیران استقلال به انگلیس برخواهد گشت و بعد از آن روز شنبه یا یکشنبه هفته آینده وارد تهران می‌شود تا بعد از حضور در تست‌های پزشکی قرارداد خود را با استقلال نهایی کند و به تمرین این تیم اضافه شود.

هوپر بازیکنی است که با سابقه حضور در سلتیک، نوریچ و شفیلد ونزدی قرار است با استقلال قرارداد امضا کند تا در کنار شیخ دیاباته خط حمله این تیم را تکمیل کند.

اما نکته اینجاست که آیا این مهاجم آماده است؟

سایت footballleagueworld پنج ماه قبل گزارشی منتشر کرده مبنی بر این که گری هوپر اگر چه بازیکنی تاثیرگذار برای شفیلدونزدی بوده اما آخرین فصل حضور او در این تیم انگلیسی، اصلا جالب نبوده چرا که این بازیکن، ۱۵ ماه! به دلیل مصدومیت دور از میادین بود و وقتی در ماه مارس به تمرینات تیمش برگشت، فقط در ۶ بازی برای تیمش به میدان رفت که در این ۶ بازی یک گل زد.

همانطور که در عکس می‌بینید، مهاجم مورد نظر استقلال، اضافه وزن دارد و باید دید در فاصله زمانی ۵ ماهه که از انتشار این عکس گذشته، آیا توانسته به شرایط جسمانی ایده‌الش برگردد یا نه. نکته نگران کننده دیگر درباره گری هوپر، سابقه دار بودن او! در زمینه مصدوم شدن است. طبق نوشته روزنامه گل، این بازیکن در سالهای ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳و ۲۰۱۵ مصدوم شده و هر بار حداقل یکماه دور از میادین بوده است.

حال باید دید نمایندگان باشگاه استقلال که قرار است به صورت حضوری با هوپر و مدیر برنامه‌هایش مذاکره کند، قبل از هر گونه توافق به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

بیشتربخوانید:

مهاجم خارجی مدنظر استقلال کیست؟

تگ ها


گری هوپر هوپر هفته اینده در تهران اخبار استقلال فوتبال