مهاجم جنجالی به بارسلونا می رسد

احتمال حضور دیگو کاستا در دیدار حساس هفته بعد مقابل بارسلونا افزایش یافته است....


به گزارش "ورزش سه"، دیگو کاستا، مهاجم اسپانایایی اتلتیکومادرید سخت تلاش می کند تا پس از پایان تعطیلات بازی های ملی برای رویارویی با بارسلونا آماده شود. او اخیرا تصویری را با عبارت "من به آنجا می رسم" در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. مهاجم اسپانیایی می خواهد در دیدار بزرگ روز شنبه ۲۱ نوامبر در واندا متروپولیتانو مقابل بارسلونا آماده باشد.

دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکو به یک بازیکن جایگزین برای لوئیس سوارز به او احتیاج دارد و دیگو کاستا امیدوار است در این دیدار حساس قادر به حضور در میدان باشد. این مهاجم باتجربه در تاریخ  ۱۷ اکتبر در مقابل سلتاویگو مصدوم شد و در آن مقطع عنوان شد دیگو کاستا سه تا چهار هفته را از دست می دهد. این بازیکن در دیدارهای اخیر اتلتیکو مقابل بایرن مونیخ، بتیس، سالزبورگ، اوساسونا، لوکوموتیو و کادیز غایب بود و حالا اخبار حاکی از بازگشت دیگو کاستا به میادین است.

این خبر خوبی برای دیگو سیمئونه خواهد بود، زیرا او مجبور شده بد تقریبا در همه بازی ها فقط از لوییس سوارز در ترکیب استفاده کند و حالا یک گزینه دیگر نیز به ترکیب اضافه می شود. همچنین احتمال حضور ویتولو و کاراسکو نیز در دیدار مقابل بارسلونا وجود دارد و روخی بلانکوس با تمام قوا در این بازی حساس حاضر خواهد شد.

تگ ها


اتلتیکو مادرید دیگو کاستا بارسلونا