مهاجم خارجی مدنظر استقلال کیست؟

پس از گمانه‌زنی‌ها در مورد به خدمت گرفتن مهاجم جدید توسط باشگاه استقلال، اخباری مبنی بر توافق گری هوپر بازیکن سابق تیم شفیلد ونزدی با آبی‌پوشان منتشر شده است...

پس از گمانه‌زنی‌ها در مورد به خدمت گرفتن مهاجم جدید توسط باشگاه استقلال، اخباری مبنی بر توافق گری هوپر بازیکن سابق تیم شفیلد ونزدی با آبی‌پوشان منتشر شده است

به گزارش خبرنگار مدال، طی ساعات گذشته، در برخی از کانال‌های تلگرامی نام گری هوپر انگلیسی به عنوان مهاجم مورد نظر استقلال منتشر شده است. بازیکنی که در این سال‌ها در تیم‌های مهمی بازی کرده و اتفاقا آمار گلزنی خوبی هم به ثبت رسانده است.
مهاجم ۳۱ ساله‌ای که در تیم هایی مثل سلتیک، نورویچ و شفیلد ونزدی بازی کرده و بعد از جدایی از شفیلد ونزدی، بدون تیم است. این بازیکن در ۴۵۴ بازی، ۱۹۸ گل زده و ۶۰ پاس گل داده است.
 گری هوپر یک بازیکن فوتبال اهل بریتانیا است که در پست مهاجم بازی می‌ کند. آخرین تیم باشگاهی وی باشگاه فوتبال شفیلد ونزدی در چمپیونشیپ بود که وی برای این تیم ۲۴ گل در ۷۰ بازی لیگ به ثمر رساند.
 تیم های قبلی او  نوریچ سیتی و سلتیک بودند. گری هوپر همراه با سلتیک در لیگ اسکاتلند آمار قابل قبولی از خود به جای گذاشت. او ۳ فصل و طی سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ در این تیم پر طرفدار توپ زد و در ۹۵ بازی موفق به زدن ۶۳ گل شد.
این آمار باعث شد تا نوریچ سیتی خواهان این بازیکن باشد. هوپر برای اولین بار همراه با نوریچ در لیگ برتر انگلستان حاضر شد. وی در این تیم هم ۳ فصل حضور داشت و همراه با این تیم یک فصل به چمپیون شیپ (لیگ دسته اول) سقوط کرد. هوپر همراه با نوریچ در ۶۴ بازی ۱۸ گل به ثمر رساند.
هوپر متولد شهر “هارلو” انگلستان است و فوتبالش را از نوجوانی در آکادمی باشگاه تاتنهام آغاز کرد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکن با مسئولان استقلال به توافق خواهد رسید یا خیر.
افتخارات گری هوپر بازیکن مدنظر استقلال به شرح زیر است:
آقای گل لیگ برتر فوتبال اسکاتلند ۱۲–۲۰۱۱
حضور در تیم منتخب لیگ برتر فوتبال اسکاتلند: ۱۱–۲۰۱۰، ۱۲–۲۰۱۱
بهترین گلزن باشگاه فوتبال سلتیک ۱۱–۲۰۱۰، ۱۲–۲۰۱۱، ۱۳–۲۰۱۲
کسب عنوان بهترین بازیکن تاریخ باشگاه اسکانتورپ یونایتد: ۲۰۱۲
بازیکن فصل باشگاه فوتبال اسکانتورپ یونایتد: ۰۹–۲۰۰۸
بهترین بازیکن ماه لیگ برتر فوتبال اسکاتلند: نوامبر ۲۰۱۱، ژانویه ۲۰۱٣

بیشتر بخوانید:

مهاجم استقلال وعده اش را عملی می کند؟!

تگ ها


استقلال گری هوپر اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال