مهاجم رئال در تست های پزشکی باشگاه میلان

براهیم دیاز امروز در میلان حضور دارد تا پس از موفقیت در تست های پزشکی قراردادش را امضا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، براهیم دیاز ستاره جوان و اسپانیایی رئال مادرید که ژانویه ۲۰۱۹ از سیتی راهی این تیم شد، در یک سال و نیم گذشته یک نیمکت نشین تمام عیار بوده و زین الدین زیدان تمایلی به استفاده از او در ترکیب تیمش نشان نداده است.

او که با وجود اصرارهای سیتی و پپ گواردیولا حاضر به تمدید قراردادد نشد و ترجیح داد راهی رئال شود، هرگز نتوانست به بازیکنی مهم برای این باشگاه تبدیل شود و زین الدین زیدان اعتقاد دارد بهتر است به تیمی برود که بتواند در آن دقایق بیشتری در میدان باشد.

دیاز پیشنهادات زیادی از تیم های اسپانیایی داشت اما در نهایت ترجیح داد راهی میلان شود. توافق بین رئال و میلان قطعی شده و تنها اعلام رسمی این انتقال باقیمانمده است.

طبق ادعای آاس، دیاز امروز راهی میلان شده تا در تست های پزشکی این باشگاه شرکت کند. این بازیکن ۲۱ ساله با میلان قراردادی قرضی تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ امضا خواهد کرد بدون اینکه بند خرید در آن گنجانده شده باشد.

در واقع میلان تمایل داشت تا بند خرید دائمی در قرارداد براهیم دیاز وجود داشته باشد ولی رئال در این صورت بند اولویت در باز پسگیری را اضافه می کرد و در نهایت دو باشگاه توافق کردند که هیچ بندی در این قرارداد گنجانده نشود.

براهیم پس از رد پیشنهاد ختافه و سوسیداد به میلان خواهد رفت و یک سال فرصت دارد تا ارزش های خود را به رئال و به خصوص به زیدان ثابت کند.

بیشتر ببینید:

تمرینات رئال مادرید در آغاز فصل 21-2020/ ویدیو

10 گل برتر رئالی ها در فصل 20-2019

 

 

تگ ها


زیدان نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ آث میلان براهیم دیاز نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان رئال مادرید فوتبال