مهاجم سابق تیم ملی انگلیس و تحقیر بارسلونا

وضعیت بارسا به قدری بغرنج شده که پیتر کرواچ هم دست به تحقیر این باشگاه می زند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا سال ۲۰۱۵ فاتح سه گانه شد و برای یک دهه یم ابرقدرت در فوتبال اروپا محسوب می شد ولی افت بارسا از ۲۰۱۷ شروع شد و سرانجام دیشب این تیم پس از ۲۱ سال نتوانست از دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کند و به لیگ اروپا سقوط کرد. اتفاقی که باعث شد تا برخی به تحقیرکردن این تیم نیز بپردازند.

برای مثال پیتر کراوچ بازیکن اسبق لیورپول، تاتنهام و تیم ملی انگلیس شب گذشته به عنوان کارشناس بازی‌های چمپیونزلیگ حضور پیدا کرده بود. بین دو نیمه که بارسا با نتیجه ۲-۰ مقابل بایرن مونیخ عقب بود، کراوچ واکنشی را داشت که باعث ناراحتی هواداران بارسا شد.

وقتی مجری برنامه از کراوچ پرسید که آیا بارسلونا می تواند نتیجه را برگرداند، کراوچ کمی مکث کرد، گویی که می خواهد جلوی خنده خود را بگیرد و سپس گفت:«نه»، اما در نهایت خندید و شروع به قهقهه کرد تا بقیه حاضران در برنامه هم زیر خنده بزنند. به نظر می رسید که برای کراوچ این اتفاق که بارسا بتواند نتیجه را برگرداند، اتفاق غیرممکنی بوده و به همین خاطر حتی فکر کردن به آن هم باعث خنده اش شده بود.

 البته در نهایت حق با کراوچ بود چرا که بارسا بازی را ۳-۰ باخت و اگر مهاجمان بایرن دقت می کردند، می توانستند گل‌های بیشتری هم بزنند.

تگ ها


پیتر کراوچ بارسلونا