مهاجم سابق سپاهان کرونا را شکست داد

مهاجم عراقی سابق تیم فوتبال سپاهان و آقای لیگ برتر ایران در نهمین دوره ، اعلام کرد که توانسته بر ویروس کرونا غلبه کرده و سلامتش را به دست بیاورد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سایت السومریه عراق امروز در یکی از مهمترین اخبارش ، خبر از پیروزی عمادرضا مهاجم سابق تیم ملی عراق و باشگاه سپاهان ایران بر ویروس کرونا داد. عمادمحمد که در فوتبال ایران به عمادرضا شهرت دارد اعلام کرده است که توانسته بر بیماری کرونا غلبه کند.


این مهاجم سرشناس فوتبال عراق که سابقه آقای گلی در لیگ برتر فوتبال ایران را هم دارد ، هفته پیش اعلام کرد که او و اعضای خانواده اش به ویروس کرونا مبتلا شده اند.


او با انتشار ویدیوئی در حساب کاربری فیسبوکش در این مورد گفت:" به لطف خدا و دعای مردم ، بهبودی کامل از بیماری کرونا را به دست آورده ام."


عماد رضا طی سال های مختلف و به مدت شش سال در فوتبال ایران بازی کرده است. دوران موفق او اما در اولین دوره حضورش در تیم سپاهان بود که با این تیم علاوه بر کسب عنوان آقای گلی رقابت های لیگ برتر ، یک قهرمانی در لیگ، یک قهرمانی در جام حذفی و یک نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد. او در حال حاضر سرمربی تیم جوانان عراق است.


همچنین در هفته های گذشته و پس از شیوع ویروس کرونا ، احمدراضی و علی هادی دو بازیکن سرشناس و قدیمی فوتبال عراق در اثر ابتلا به این بیماری درگذشته اند.

بیشتر بخوانید:

ناپولی نگران اوجگیری دوباره کرونا در بارسلون

تست کرونا ماشین‌سازان منفی شد

 

 

تگ ها


پیشکسوت عراق عماد رضا کرونا کرونا ویروس عراق فوتبال