مهاجم سوسیداد جانشین سوارز در بارسلونا؟

بارسلونا پس از تمام شدن کار انتقال لوئیس سوارز به اتلتیکو، کار جذب جانشین او را جدی تر پیگیری خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا به فاصله دو هفته تا پایان نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مهاجم شماره ۹ است. لوئیس سوارز ستاره گرانقیمت این باشگاه امروز مجوز فسخ خود را دریافت خواهد کرد و سپس با اتلتیکو مادرید قرارداد می بندد. 

بارسا برای جانشین او گزینه هایی چون ممفیس دیپای و لائوتاور مارتینز را مدنظر دارد اما جذب هر کدام دشواری های خاص خود را دارد. اینتر تحت هیچ شرایطی تمایلی برای از دست دادن لائوتاور نداردy ضمن اینکه رقم انتقال و دستمزد این بازیکن هم بالاست.

در باشگاه بارسلونا نسبت به جذب دیپای هم تردیدهایی دارند. او گزینه مورد علاقه رونالد کومان است ولی لیون برای فروش او رقم بالایی تقاضا کرده است که در توان باشگاه کاتالان نیست.

در چنین شرایطی بارسا گزینه هایی کم نام و نشان تر و ارزان تر را نیز مد نظر دارد. طبق ادعای موندوپورتیوو مهاجم برزیلی رئال سوسیداد که سابقه بازی در رئال را هم دارد، وارد فهرست خرید بارسلونا شده است.

ویلیان ژوزه برزیلی با سابقه ۱۴۰ بازی و ۵۰ گل برای سوسیداد ممکن است به زودی تبدیل به گزینه جدی آبی اناری ها شود. او ۲۸ ساله است و از سال ۲۰۱۶ برای باشگاه باسکی بازی می کند. رقم انتقال و دستمزد او قطعا پایین تر از لائوتارو و دیپای است و این شانس انتقالش را افزایش می دهد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ لائوتارو مارتینز لیون ممفیس دیپای اینتر میلان بارسلونا رئال سوسیداد