مهاجم صرب گزینه اصلی پرسپولیس در خط‌حمله/ وضعیت او امروز مشخص می‌شود

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی فصل آینده خود سه کاندید نهایی دارد و قرار است امروز اصلی‌ترین گزینه آنها که یک مهاجم صربستانی است، پاسخ خود را به پیشنهاد پرسپولیس ارائه کند....

به گزارش خبرنگار مدال، پس از جدایی بودیمیر مهاجم کروات از پرسپولیس و فسخ قرارداد او، گابریل کالدرون خواهان جذب یک مهاجم دیگر شده است.
باشگاه پرسپولیس حتی صحبت‌هایی را با مهدی طارمی انجام داده بود، اما این بازیکن ملی‌پوش اعلام کرد که قرار است فوتبالش را در خارج از کشور پیگیری کند.
حالا پرسپولیسی‌ها مجبور شده‌اند برای تقویت خط حمله خود به سراغ گزینه‌های خارجی بروند.
ایجنت‌های فراوانی سی‌دی و رزومه بازیکنان پیشنهادی را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده‌اند و از این بین کالدرون نام دو الی سه بازیکن موردنظر را به باشگاه ارائه کرده است. در این باره امروز خبرنگار مدال کسب اطلاع کرد که باشگاه پرسپولیس به صورت جدی پیگیر جذب یکی از گزینه‌ها شده است و این مهاجم ملیتی صربستانی دارد.
ایرج عرب به شدت در تلاش است تا جذب این مهاجم مخفیانه و به دور از هیاهوی رسانه‌ای صورت بگیرد، چرا که این امر می‌تواند مانع از افزایش قیمت و بروز حواشی شود. 

این مهاجم صربستانی قرار است امروز موضع خود را در قبال پیشنهاد پرسپولیسی‌ها مشخص کند. اگر این مهاجم که کیفیت مطلوبی هم دارد و مورد تایید کالدرون نیز هست تمایلی به پیوستن به پرسپولیس نداشته باشد، کار قرمزپوشان در آینده برای جذب مهاجم سخت و سخت‌تر خواهد شد.
همانطور که قبلا خبر دادیم  یک مهاجم ازبکستانی به نام  تمورخودژا عبدوخولیکوف که در لوکوموتیو تاشکند بوده و رزومه نسبتا  خوبی هم داشته هم مدنظر بوده اما مشخص نیست که گزینه جدی است یا جذب او منتفی شده است.

بیشتر بخوانید:

کالدرون: بازیکن ایرانی مورد نظر ما تمایلی به حضور در اینجا ندارد

تگ ها


مهاجم صرب پرسپولیس مهاجم صربستانی پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال