Banner

مهاجم فیورنتینا از چگونگی ابتلا به کرونا می گوید

مهاجم فیورنتینا دوشان ولاهوویچ توضیح داده که چطور متوجه شده که کرونا دارد و چگونه با آن مبارزه می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این مهاجم یکی از سه نفر از اعضای تیم بنفش‌هاست که تست کرونایشان مثبت شده؛ جرمن پاتیزلا و همینطور پاتریک کوترونه یکی از اعضای تیم بدنسازی این باشگاه دیگر مبتلایان هستند.

ولاهوویچ در لایو اینستاگرام خود گفته: "من در خانه خواب بودم و به محض اینکه بیدار شدم دیدم که سراپا خیس از عرقم و تب دارم. من درجه‌ی حرارتم را گرفتم و حدود ۳۷ درجه بود. کمی دارو خوردم و با باشگاه تماس گرفتم. تبم بدتر شد و تا عصر به ۳۹ درجه رسید پس به بیمارستان رفتم.

وی همچنین گفت: فکر نمی‌کردم که اینقدر بد باشد... به هر حال خوبم و دارم استراحت می‌کنم. تنها کاری که الان می‌توانم بکنم استراحت است و ظرف ۱۴ روز همه چیز تمام می‌شود. فقط باید از بقیه دور بمانم. من هیچ‌کدام از هم‌تیمی‌هایم را ندیده‌ام اما فکر می‌کنم که حالشان خوب باشد."

در حالی که کل کشور ایتالیا به دلیل بحران کرونا در قرنطینه به سر می‌برد ولاهوویچ به شوخی می‌گوید تنها یک بازیکن است که آمادگی لازم برای این شرایط را داشته.

او می‌گوید: "این برای کیه زا مثل یک تعطیلات است، او همیشه در سلول کوچک خودش است. او دیوانه‌ی بازی‌های کامپیوتری است. من جریت نمی‌کنم با او فیفا بازی کنم چون فیفا زدن تنها کاری است که او در وقت آزادش انجام می‌دهد و خلاصه و رسما من را شکست می‌دهد. پل لیرولا هم معتاد فیفاست."

بیشتر بخوانید:

مهاجم فیورنتینا نیز کرونا گرفت

سرمربی سابق ایتالیا: اقوام زیادی را به خاطر کرونا از دست دادم

 

 

تگ ها


ویروس کرونا کرونا فوتبال جهان فیورنتینا فوتبال