Banner

مهاجم مدنظر پرسپولیس لژیونر شد

مهدی مهدی‌خانی مهاجم جوان تیم فوتبال پدیده مشهد که حتی در مقطعی یکی از گزینه‌های کالدرون برای خط‌حمله پرسپولیس بود، سرانجام به یک تیم کروات پیوست....

به گزارش مدال، مهدی مهدی خانی فوتبالیست 22 ساله که در تیم های پدیده، نیروی زمینی و... حضور داشت، راهی لیگ کرواسی شد و به تیم واراژدین پیوست. او فصل گذشته در تیم یحیی گل محمدی درخشش فوق العاده ای داشت و پای ثابت اردوهای تیم ملی امید نیز بود و در شرایطی که بسیاری پیش بینی می کردند لیگ نوزدهم را در ایران باشد اما به فوتبال اروپا رفت.

مهدی خانی که در پست هافبک هجومی و مهاجم می تواند ایفای نقش کند، در تابستان با یحیی گل محمدی به مشکل خورد و از تیم شهر خودرو کنار گذاشته شد. این در حالی است که چند تیم مدعی به دنبال او بودند اما قرارداد با باشگاه مشهدی سبب شد تا نتواند انتخاب هایی در داخل ایران داشته باشد.

سرانجام او تصمیم گرفت راهی لیگ کرواسی شود و قراردادی نسبتا بلند مدت را با واراژدین کرواسی امضا کند. واراژدین یکی از شهرهای مهم کشور کرواسی محسوب می شود و در بالاترین سطح فوتبال این کشور نیز تیم دارد. تیم واراژدین اکنون در قعر جدول لیگ قرار دارد.

آن ها در فهرست خود بازیکنان خارجی از بلاروس، بوسنی، غنا، عربستان و مونته نگرو را جای داده اند و حالا مهدی خانی ششمین بازی خارجی این تیم خواهد شد.

فوتبال ایران در سال های اخیر لژیونرهای بیشتری را در خود داشته است. فصل گذشته صادق محرمی به نخستین بازیکن ایرانی لیگ کرواسی تبدیل شد و حالا مهدی خانی نیز راهی کشوری شده که مربیان زیادی را در لیگ خلیج فارس داشته است. رقابت مهدی خانی و محرمی در تیم های واراژدین و لوکوموتیو یکی از جذابیت های این فصل لیگ کرواسی برای فوتبال دوستان ایرانی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

علت غیبت یحیی گل‌محمدی در جلسه با ویلموتس مشخص شد

تگ ها


محمد مهدی مهدی خانی مهدی مهدی خانی مهدی خانی پدیده شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال