مهاجم منچستریونایتد در لیست خرید یووه قرار گرفت

باشگاه یوونتوس شرایط جذب آنتونی مارسیال را بررسی می کند....

به گزارش "ورزش سه", یوونتوس در این فصل با وجود بازگشت ماسیمیلیانو آلگری به این تیم نیز روزهای خوبی را تجربه نکرده است. آنها در حال حاضر رتبه ششم را به خود اختصاص داده‌اند و با صدر جدول نیز فاصله تقریباً زیادی دارند. البته وضعیت بیانکونری در لیگ قهرمانان اروپا متفاوت بود و آن ها بالاتر از مدافع عنوان قهرمانی یعنی چلسی به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شدند.

اما به نظر می‌رسد که یکی از مهم‌ترین مشکلات یوونتوس که باعث شده این تیم نتواند در این فصل نتایج مورد انتظار را کسب کند، ضعف خط حمله این تیم بوده است. بیانکونری در این فصل از رقابت‌های سری‌آ تا به اینجا تنها ۲۳ گل به ثمر رسانده است که برای تیمی در حد و اندازه های این تیم یک آمار بسیار بد محسوب می شود.

از مدت‌ها قبل شایعات زیادی در مورد گزینه های یوونتوس برای تقویت خط حمله شنیده شده است و در ایتالیا گزارش‌ها حاکی از آن است که دوشان ولاهوویچ گزینه اصلی سران بیانکونری محسوب می‌شود اما در صورتی که آنها نتوانند این ستاره صرب فیورنتینا را در ژانویه به خدمت بگیرند به سراغ گزینه‌های دیگر خواهند رفت و حالا گاتزتا دلو اسپرت مدعی شده که یووه به جذب آنتونی مارسیال از منچستر‌یونایتد علاقه نشان داده است.

ستاره فرانسوی اخیراً به یک نیمکت نشین محض در منچستریونایتد تبدیل شده و مدیر برنامه اش نیز تایید کرده که او به دنبال جدایی است بنابراین اصلا بعید نیست که مارسیال در نقل و انتقالات زمستانی اولدترافورد را ترک کرده و راهی یوونتوس شود.

تگ ها


آنتونی مارسیال منچستر یونایتد یوونتوس