مهاجم مورد علاقه کومان و مذاکرات پیشرفته با بارسا

به نظر می‌رسد که مذاکرات ممفیس دیپای با باشگاه بارسلونا وارد فاز پیشرفته ای شده است....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته بود که سایت معتبر گل در گزارشی اعلام کرد که دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس بر سر انتقال لوئیس سوارز با یکدیگر به توافق کامل دست یافته اند و این بازیکن بعد از قبول شدن در آزمون زبان ایتالیایی راهی تورین خواهد شد تا به شکل رسمی قراردادش را با بیانکونری به امضا برساند.

به طور قطع در صورت جدایی لوئیس سوارز بارسلونا نیز بیکار نخواهد نشست و یک جانشین برای این مهاجم اروگوئه ای جذب خواهد کرد. در این بین گفته می‌شود که لائوتارو مارتینز اصلی‌ترین گزینه سران بلوگرانا به حساب می‌آید اما اینطور به نظر می آید که باشگاه اینتر حداقل در این تابستان راضی به فروش مهاجم آرژانتینی خود نخواهد شد و به نوعی انتقال لائوتارو به نوکمپ در این مقطع زمانی بسیار مشکل خواهد بود.

گزینه دیگری که طی روزهای اخیر از مذاکره او با بارسلونا پرده برداشته شد، مهاجم هلندی باشگاه لیون یعنی ممفیس دیپای بود. دیپای در زمان سرمربیگری رونالد کومان در تیم ملی هلند یک بازیکن کلیدی در ترکیب لاله‌های نارنجی به حساب می‌آمد و به نوعی مهاجم مورد علاقه کومان است. حالا و در همین رابطه رادیو مونته کارلو ادعا می‌کند که لیون درها را برای فروش دیپای باز گذاشته و حالا مذاکرات بین بارسا و این بازیکن در مرحله پیشرفته ای قرار دارد.

تگ ها


رونالد کومان تیم‌ ملی هلند ممفیس دیپای لیون بارسلونا