مهاجم نساجی کل فصل را از دست داد

مهدی نظری به دلیل مصدومیت در دیدار با ذوب آهن تا آخر فصل نمی تواند تیمش را همراهی کند....

به گزارش ورزش سه، مهدی نظری در مورد مصدومیتش که بعد از دیدار با ذوب آهن اتفاق افتاد به خبرنگار ما گفت: به خاطر وضعیت نامناسب چمن‌مصنوعی انگشتم در زمین گیر کرد و تمام سنگینی وزنم روی پاهایم افتاد. یک هفته بعد عمل کردم و در ابتدای کار پزشکان گفتند ۶ هفته از میادین دور هستی ولی بعد گفتند که دوره درمان شش ماه است.

باید  دو هفته آتل  ببندی و ۴ هفته گچ و  بعد از یک هفته میتوانی راه رفتن را شروع کنی و بعد از یک ماه باید فیزیوتراپی کنی، بنابراین کل فصل را از دست دادم.


مهاجم نساجی در مورد چمن مصنوعی و اینکه ممکن است تلفات دیگری هم بدهند گفت: بعد از بازی  در چمن مصنوعی باید سه روز ریکاوری کنیم تا به حالت عادی برگردیم. بازی در چمن مصنوعی تاوان   می دهد و کیفیت فوتبال خوب  نیست و اصلا نمی توان کارهای تاکتیکی انجام داد.


این بازیکن در خصوص شرایط بحرانی نساجی ادامه داد: متاسفانه روزهای خوبی را سپری نمی کنیم. به راحتی  گل می خوریم و به سختی گل می‌زنیم و  باید تیم را در نیم‌فصل نساجی تقویت کنیم اشتباهات داوری هم به ضرر ما شد و همه چیز دست به دست هم داد تا نساجی نتیجه نگیرد.همه ناراحت این  موضوع هستیم و هیچ کدام از بازیکنان کم نمی گذارند و امیدوارم نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب شود.


نظری در پایان افزود: از اهالی فوتبال می‌خواهم که برایم دعا کنند تا زودتر برگردم.

تگ ها


محمدمهدی نظری نساجی مازندران