مهاجم نیمکت‌نشین رئال خواهان جدایی در ژانویه

بنابر ادعای با آاس لوکا یوویچ به دنبال این است که در ژانویه رئال مادرید را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، لوکا یوویچ دو سال پیش با ۶۰ میلیون یورو از فرانکفورت جذب شد ولی نتوانست خودش را به زیدان ثابت کند. یوویچ زمستان گذشته به باشگاه سابقش قرض داده شد ولی در قرارداد او بند خرید وجود نداشت.

او تابستان امسال با رئال شروعی دوباره داشته و امیدوار بود با کارلتو بتواند به روزهای اوجش در بوندسلیگا بازگردد. یوویچ فصل ۱۹-۲۰۱۸ توانسته بود ۲۷ گل برای آینتراخت فرانکفورت بزند.

با این حال اوضاع ستاره صرب زیر نظر کارلو آنجلوتی نیز تغییری نکرده و به نظر می رسد که سرمربی ایتالیایی رئال مادرید نیز اعتقاد چندانی به این بازیکن ندارد. در واقع یوویچ این فصل تنها در پنج بازی لالیگا برای لوس بلانکوس به میدان رفته که حاصل آن فقط و فقط یک پاس گل بوده است.

همه این مسائل باعث شده که لوکا یوویچ در آستانه جدایی از رئال مادر قرار بگیرد. در واقع خود این بازیکن از نیمکت‌نشینی های پیاپی خسته شده و رئال نیز دیگر امیدی به درخشش این مهاجم ندارد بنابراین همه چیز آماده جدایی او شده است. در همین ارتباط آاس گزارشی در این زمینه منتشر کرده و مدعی شده که یوویچ تصمیم قطعی خود را اتخاذ کرده و قصد دارد هر طور که شده در ژانویه رئال مادرید را ترک کند. بر این اساس او به دنبال این است که این بار به شکل دائمی از رئال جدا شود و از طرف دیگر بعید است که باشگاه اسپانیایی در صورت دریافت پیشنهاد مناسب با جدایی لوکا یوویچ مخالفت کند.

تگ ها


لوکا یوویچ رئال مادرید لالیگا فوتبال