مهاجم پرسپولیس: به قهرمان نیم فصل جام نمی‌دهند

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهم نیست که چه تیمی در نیم فصل قهرمان شود زیرا به این عنوان، هیچ جامی داده نمی‌شود؛ ما به دنبال آن هستیم تا در پایان فصل به قهرمانی برسیم....

به گزارش مدال، علی علیپور با اشاره به روند خوب پرسپولیس در هفته‌های گذشته، اظهار داشت: بازی خوبی مقابل گل گهر سیرجان انجام دادیم. در نیم‌فصل دوم هم باید همین طور با کیفیت بازی کنیم و تا نتیجه خوبی بگیریم.

مهاجم سرخپوشان در خصوص شانس قهرمانی این تیم در نیم فصل اول تصریح کرد: مهم نیست که چه تیمی در نیم فصل قهرمان شود، زیرا به این عنوان، هیچ جامی داده نمی‌شود. ما به دنبال آن هستیم تا در پایان فصل به قهرمانی برسیم. تیمی موفق است که در زمان اتمام همه بازی‌های لیگ، صدر جدول را در اختیار داشته باشد.

علیپور در مورد اینکه با توجه به گلزنی در دیدار‌های اخیر، دوباره دل هواداران را به دست آورده و دیگر خبری از دلخوری آن‌ها و شعار‌های عجیب از روی سکو‌ها نیست، افزود: بله خدا را شکر وضعیتم بهتر شده است. البته هواداران حق داشتند که از من ناراحت شوند، چون آن علیپوری که آن‌ها می‌خواستند، نبودم، اما قول می‌دهم به قدری تلاش کنم تا به همان بازیکنی تبدیل شوم که هواداران می‌خواهند.
این بازیکن در خصوص روند گلزنی‌هایش و شانس حضور دوباره در تیم ملی تاکید کرد: قطعا دوست دارم امسال هم آن‌قدر گل بزنم تا آقای‌گل شوم و با وجود سرمربی جدید دوباره به تیم ملی برگردم.

مهاجم پرسپولیس در مورد بازی با سایپا اضافه کرد: همه بازی‌ها برای ما سه امتیاز در پی دارد و از این رو، هرگز ریسک نمی‌کنیم. تردید نکنید که حریف را دست‌کم نمی‌گیریم و به دنبال کسب پیروزی هستیم. سایپا به خوبی توسط کادرفنی آنالیز شده و با برنامه‌های گابریل کالدرون می‌توانیم حریف را شکست بدهیم. البته سایپا تیم بسیار خوب، جوان و باانگیزه‌ای به شمار می‌رود، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و باید برای برد به میدان برویم.

وی در نهایت، با اشاره به گروه‌بندی لیگ قهرمانان آسیا و حضور پرسپولیس در گروه سوم این رقابت‌ها افزود: یکی از سخت‌ترین قرعه‌های ممکن نصیب ما شده است، چون با قهرمانان غرب آسیا همگروه شدیم. کارمان واقعا دشوار است. الدحیل قطر و الشارجه امارات در صدرجدول لیگ‌شان هستند و التعاون هم با یک امتیاز کمتر نسبت به صدرنشین لیگ عربستان به کارش ادامه می‌دهد. با این حساب، کارمان واقعا دشوار شده، ولی باید بتوانیم دل هواداران را به دست بیاوریم و با ارائه بازی‌های خوب، خودمان را نشان بدهیم.

 

بیشتر بخوانید:

جواد منافی: بشار مشکل پرسپولیس را حل کرد!/پرسپولیس مدعی است

تگ ها


علی علیپور فوتبال ایران لیگ برتر علی علیپور پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال