مهاجم گلزن نفت تهران درآستانه پیوستن به سایپا

به گزارش مدال به نقل از "وزش سه"، دو سال قبل وقتی علی دایی سرمربیگری صبای قم را عهده دار شد محمد قاضی را به تیم خود اضافه کرد که این مهاجم در صبا 5 گل به ثمر رساند و عملکردی داشت تا دایی در فصل اخیر هم او را در نفت تهران داشته باشد ......
به گزارش مدال به نقل از "وزش سه"، دو سال قبل وقتی علی دایی سرمربیگری صبای قم را عهده دار شد محمد قاضی را به تیم خود اضافه کرد که این مهاجم در صبا 5 گل به ثمر رساند و عملکردی داشت تا دایی در فصل اخیر هم او را در نفت تهران داشته باشد ...

به گزارش مدال به نقل از "وزش سه"، دو سال قبل وقتی علی دایی سرمربیگری صبای قم را عهده دار شد محمد قاضی را به تیم خود اضافه کرد که این مهاجم در صبا 5 گل به ثمر رساند و عملکردی داشت تا دایی در فصل اخیر هم او را در نفت تهران داشته باشد.

قاضی در نفت تهران بهترین فصل فوتبالی خود را با زدن 12 گل در لیگ برتر و 3 گل در جام حذفی سپری کرد و جزو موثرترین نفرات نفتی ها بود که حالا با اتمام قراردادش در آستانه سومین سال پیاپی همکاری با علی دایی است و احتمالا یکی از خریدهای سایپا خواهد بود.

به غیر از محمد عباس زاده که از نساجی مازندران به سایپا پیوسته تا به امروز علی دایی تنها آرش رضاوند را از تیم سابق خود به سایپا اضافه کرده ولی احتمالا طی روزهای آینده قاضی هم یکی دیگر از نفتی هایی است که به جمع نارنجی پوشان خواهد رفت.