مهاجم گلزن یووه در راه بایرن

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی ماریو مانژوکیچ مهاجم گلزن باشگاه یووه در آستانه انتقال به بایرن مونیخ قرار دارد و پیشبینی می‌شود در روزهای آینده این انتقال رسمی شود....

به گزارش مدال؛ «ماریو مانژوکیچ» مهاجم کار کشته و با سابقه باشگاه یوونتوس که سابقه پوشیدن پیراهن بایرن مونیخ و گلزنی در فینال لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن مونیخی‌ها را دارد، یک بار دیگر مورد توجه باواریایی‌ها قرار گرفته است.

طبق گفته «نیکولو شیرا» خبرنگار ایتالیایی، مدیربرنامه‌های مانژوکیچ روی انتقال او به «آلیانتس آرنا» کار می‌کند. «جیوانی برانچینی» که به تازگی زمینه انتقال «ایوان پریشیچ» به بایرن را نیز فراهم کرده، حالا آماده بازگرداندن مهاجم کروات به مونیخ است.

باشگاه آلمانی قصد دارد به او پیشنهادی دو ساله به ارزش 10 میلیون یورو ارائه دهد، اما یوونتوسی‌ها برای او 15 میلیون یورو می‌خواهند و باید دید دو تیم بر سر چه رقمی به توافق خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

کوتینیو به بارسا و نیمار پشت پا زد!

تگ ها


ماریو مانژوکیچ مانژوکیچ بایرن مونیخ بایرن مونیخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات باواریایی‌ها بانوی پیر Mario Mandžukić یوونتوس بایرن مونیخ Bundesliga سری آ فوتبال