مهار جورجینیو؛ حربه مارکو سیلوا برای توقف چلسی

تافی ها دیروز نشان دادند که چگونه می توان موتور تیم ساری را از کار انداخت ......

تافی ها دیروز نشان دادند که چگونه می توان موتور تیم ساری را از کار انداخت.

به گزارش مدال، روز گذشته تیم های چلسی و اورتون در ورزشگاه استمفورد بریج به مصاف هم رفتند و در دیداری که به نظر می رسید آبی های لندن سه امتیاز را کسب کنند، تافی ها با ارائه یک بازی هدف دار توانستد شاگردان ساری را به خوبی مهار کنند و یک امتیاز ارزشمند از این دیدار خارج از خانه کسب کنند.

 

اما نکته مهم این است که اورتون مارکو سیلوا چگونه چلسی توقف ناپذیر ساری را اذیت کرد؟ جواب سوال مشخص است؛ از کار انداختن مهم ترین بازیکن چلسی یعنی جورجینیو. تافی ها با متوقف کردن ستاره ایتالیایی شیر های لندنی نشان دادند چگونه می توان تمام نقشه های ساری را نقش بر آب کنند.

ریچارلیسون و سیگوردسون بازیکنانی  بودند که جورجینیو را ناامید کردند تا این بازیکن برای اولین بار در دوران حضورش در چلسی، کمتر از 50 از پاس ارسال کند. حتی ستاره ایتالیایی خوش شانس بود که در یک صحنه به دلیل تکل خطرناک کارت قرمز دریافت نکرد.

 

مارکو سیلوا سرمربی اورتون پس از پایان بازی نیز به این موضوع اشاره کرد که متوقف کردن هازارد اولین اشتباهی است که تیمی بخواهد بکند. برنامه ما متوقف کردن جورجینیو بود چون او یکی از مهم ترین بازیکنان چلسی در این فصل است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال