مهدوی: از بازی با سپاهان کسب تجربه کردیم

پاسور تیم والیبال شهداب یزد گفت: تیم بسیار خوبی داریم و قطعاً در جریان برگزاری لیگ، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، مهدی مهدوی درمورد برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل سپاهان اصفهان پیش از شروع لیگ برتر اظهار داشت: با توجه به اینکه ۶-۷ ماه از مسابقات دور بودیم، خودمان هم توقع نداشتیم که شاهد بازی بسیار جذابی باشیم، اما با این حال خیلی خوب کار کردیم. در دیدار اول مستحق شکست نبودیم چون در ست سوم می‌توانستیم بازی را تمام کنیم. برخی اشتباهات پیروزی را از ما گرفت.

وی ادامه داد: حسن بازی‌های تدارکاتی همین است و قطعاً تجربه‌ای خواهد شد برای ما تا در دیدارهای بعدی کمتر دچار اشتباه شویم. امسال تیم بسیار خوبی داریم و قطعاً در مسابقات بعدی روند ما بهتر خواهد شد. به آینده شهداب بسیار امیدوارم و فکر می‌کنم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

پاسور باتجربه تیم والیبال شهداب یزد عنوان کرد: تلاش خواهیم کرد تا در طول لیگ، عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم، چون می‌خواهیم در پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم شرایط برای برگزاری مسابقات هم به زودی فراهم شود و بازهم شاهد حضور هواداران در سالن‌های‌ والیبال باشیم.

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال مهدی مهدوی