مهدوی کیا: قهرمانی پرسپولیس در آسیا دور از دسترس نیست

- مهدی مهدویکیا، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار امروز (دوشنبه) پرسپولیس مقابل الجزیره امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: انشاءالله امروز بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و پرسپولیس همچون بازیهای قبلی با عملکردی قابل قبول، فوتبال ایرانی را بر ......

- مهدی مهدوی‌کیا، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار امروز (دوشنبه) پرسپولیس مقابل الجزیره امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد:
ان‌شاءالله امروز بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و پرسپولیس همچون بازی‌های قبلی با عملکردی قابل قبول، فوتبال ایرانی را برای آسیا به نمایش خواهد گذاشت تا دل هواداران شاد شود.
وی افزود:
برای تیم محبوبم پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم قهرمان فوتبال ایران با انجام دو بازی برتر، به مرحله بعدی صعود کند و نماینده شایسته‌ای برای کشور عزیزمان ایران باشد. قهرمانی در آسیا برای پرسپولیس دور از دسترس نیست و بهترین زمان برای کسب این عنوان در اختیار پرسپولیس است.
 مهدوی‌کیا در ادامه تصریح کرد:
هواداران پرسپولیس در این شرایط حساس به حواشی توجه نکنند و با حمایت همیشگی خود، پشتیبان تیم محبوب پرسپولیس باشند. باشگاه پرسپولیس و برانکو در بهترین شرایط و بهترین تعامل قرار دارند و بیشترین موفقیت‌ها را در این چند سال اخیر کسب کرده‌اند و مطمئنا این روند با حمایت هواداران ادامه خواهد یافت.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال