مهدوی‌کیا همراه با هواداران بایرن مونیخ و لیورپول در مترو

مهدی مهدوی‌کیا پیشکسوت باشگاه پرسیولیس در پست اینستاگرامی خود در مورد سفرش به مونیخ توضیحاتی داد...

مهدی مهدوی‌کیا پیشکسوت باشگاه پرسیولیس در پست اینستاگرامی خود در مورد سفرش به مونیخ توضیحاتی داد

ستاره و پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای تماشای دیدار بایرن برابر لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا و همچنین بازدید از امکانات فوتبالی مونیخ به این شهر سفر کرد.

به گزارش مدال، مهدی مهدوی‌کیا که برای تماشای دیدار دو تیم بایرن مونیخ برابر لیورپول و بازدید از امکانات فوتبالی به مونیخ سفر کرده بود در پست اینستاگرامی خود در مورد تجربه سفرش اینگونه نوشت: سفر یکروزه به مونیخ به همراه همکارانم در تیم زیر 21 سال هامبورگ برای چند هدف. دیدن بازی بایرن مونیخ مقابل لیورپول، بازدید از آکادمی فوتبال پایه بایرن و مذاکره برای بازی دوستانه تیم‌های 13 و 14 سال آکادمی کیا و بایرن مونیخ در خرداد ماه آینده.

روزی پربار با بازدید از آکادمی بایرن که در زمینی به مساحت 30 هکتار و هزینه 70 میلیون یورویی، برای تیم‌های 8 تا 19 سال و فوتبال بانوان، تاسیس شده و دارای امکانات مدرن در تمامی زمینه‌ها، برای رشد استعدادهای فوتبالی می‌باشد.

رفتن به استادیوم از مرکز شهر با مترو همراه با طرفداران بایرن و لیورپول بسیار تجربه خوبی بود. بودن در این جو فوتبالی به شما میفهمونه که چرا فوتبال پرطرفدارترین ورزش دنیاست.

بازی خوبی که با برتری به حق لیورپول همراه بود و نکات بسیار آموزنده‌ای که در این بازی وجود داشت. و در آخر طرفداران لیورپول و یورگن کلوپ و تیمش که در آلیانس آرنا درخشیدند. به امید لذت بردن و بهره‌برداری بهتر از فوتبال ایران عزیز.