مهدوی‌کیا: هواداران از پرسپولیس توقع قهرمانی آسیا نداشته باشند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه تیم در مسیر درستی حرکت می‌کند و در چند بازی گذشته نتایج خوبی کسب شده است....

به گزارش مدال، هادی مهدوی‌کیا پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم گفت: وقتی یک مربی جدید به باشگاهی می‌آید نیاز به زمان دارد تا خودش را با شرایط وفق دهد. حال اینکه این مربی جانشین فردی شود که سه سال پیاپی تیم را قهرمان کرده باشد، کار سخت می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه تیم در مسیر درستی حرکت می‌کند و در چند بازی گذشته نتایج خوبی کسب شده است. اینکه تیم بخواهد مثل زمان برانکو بازی کند شاید در عمل ممکن نباشد. آن هم به این دلیل است که هر مربی طرز فکر خود را دارد و به روش‌های خود از بازیکنان استفاده می‌کند. این موضوعی دو طرفه است. به طور مثال شاید بازیکنی که تا پارسال بسیار گل می‌زد امسال موفق نباشد و این به مسائل فنی هم ارتباط نداشته باشد و به مسائل روانی باز گردد، چرا که بازیکن باید از مربی انرژی مثبت دریافت کند.

وی درباره مشکل گلزنی پرسپولیس و نیاز کالدرون به مهاجم و وینگر اظهار داشت: متاسفانه تیمی که دچار افت گلزنی شود کارش بسیار سخت است. اما پرسپولیس در سه بازی گذشته خوشبختانه توانسته گلزنی خوبی داشته باشد و طبق تصمیم کالدرون تیم اگر نیاز به بازیکن در خط حمله و پشت آن دارد باید این مهم صورت بگیرد، چراکه سرمربی نیازهای تیم خود را بهتر از هرکس دیگری می‌داند.

مهدوی کیا در ادامه پیرامون قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در گروه ساده‌ای نیست و البته هواداران هم نباید از این تیم توقع قهرمانی آسیا داشته باشند، چرا که کار مشکلی است. باید امیدوار باشیم پرسپولیس با همین روند بتواند از گروه خود صعود کند.

هافبک سابق پرسپولیس درباره بازی این تیم با پارس‌جنوبی توضیح داد: بازی با پارس‌جنوبی جم بازی ساده‌ای نخواهد بود. تیم مقابل با توجه به شرایطی که دارد از انگیزه بالایی برای نشان دادن توانایی خود مقابل پرسپولیس برخوردار است. آنها می‌خواهند توانایی خود را از یک بازی مهم و در دیداری که پخش زنده تلویزیونی دارد اثبات کنند. البته گل زود هنگام پرسپولیس یا بازی این تیم به شکلی که انگیزه تیم حریف کم شود می‌تواند کسب سه امتیاز را راحت‌تر کند. به هرحال همه چیز در لیگ به خود پرسپولیس بستگی دارد و آنها می‌توانند موفق باشند و امیدوارم بتوانند در ادامه هم نتایج خوبی بگیرند.

 

بیشتر بخوانید:

بازگشت کریمی به ورزش حرفه ای/ جادوگر در ماراتن

تگ ها


Persepolis مهدوی کیا کالدرون فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال