مهدی: امیدواریم این بار نوبت به فوتبال برسد

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر ابراز امیدواری کرد بعد از رشته های ورزشی انفرادی این بار نوبت به شروع تمرینات تیم های فوتبال برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سهیل مهدی در این باره گفت: ما هنوز منتظر ستاد مبارزه با کرونا هستیم و امیدوار هستیم همانطور که مجوز برگزاری تمرین های رشته های انفرادی صادر شد این بار نوبت به فوتبال برسد تا بتوانیم برای شروع لیگ برتر برنامه ریزی کنیم.

او ادامه داد: همانطور که می دانید تمرین باشگاه های بزرگ اروپایی رفته رفته در حال شروع شدن است و من امیدوارم این مجوز برای باشگاه های ایرانی هم صادر شود و تیم ها بتوانند در بخش های کوچک رفته رفته تمرینات خود را آغاز کنند تا بتوانیم لیگ را از سر بگیریم. 

رییس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در پاسخ به این سوال که چرا این مجوز تا حالا صادر نشده هم گفت: به هرحال حتما ستاد مبارزه با کرونا نگرانی هایی برای خود دارد چون آنها وضعیت کشور را بهتر می دانند. اما ما در باشگاه های ایران بهترین پزشکان را داریم و فکر می کنم می شود با رعایت نکات بهداشتی تمرینات را آغاز کرد.

مهدی در مورد نگرانی هایی که در مورد لغو لیگ نوزدهم وجود دارد هم گفت: من این را بگویم اراده سازمان لیگ همچنان برگزاری بازی ها است و چیزی جز این وجود ندارد. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بازی ها را شروع کنیم.

بیشتر بخوانید:
داوری که شانس قهرمانی را از استقلال گرفت! 
خورشیدی: قلعه‌نویی من را ببخشد، اشتباه کردم
سراج: با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم 

تگ ها


سازمان لیگ برتر سهیل مهدی فوتبال ایران کرونا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال