مهدی بی‌باک: در آستانه مسابقات جهانی نباید به حاشیه‌ها پرداخت

به گزارش مدال به نقل لز مهدی بی باک در گفت وگو با ایسنا درباره روند تمرینات و آماده سازی تکواندوکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار کرد: تمرینات به خوبی پیگیری می شود ......

به گزارش مدال به نقل لز مهدی بی باک در گفت وگو با ایسنا درباره روند تمرینات و آماده سازی تکواندوکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار کرد: تمرینات به خوبی پیگیری می شود ...

به گزارش مدال به نقل لز مهدی بی باک در گفت وگو با ایسنا درباره روند تمرینات و آماده سازی تکواندوکاران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اظهار کرد: تمرینات به خوبی پیگیری می شود. تقریبا از 10 روز گذشته تمرینات پرفشار را آغاز کرده ایم و بازیکنان به خوبی دستورات را اجرا می کنند. هم اکنون تمرینات در نظم کامل برگزار می شود و امیدوارم با ادامه این شرایط بتوانیم بهترین عملکرد را از تکواندوکاران در مسابقات جهانی ببینیم.

سرمربی تیم ملی تکواندو درباره برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی نروژ در تهران و نتایج آن، گفت: تیم ملی نروژ با دو تکواندوکار و دو مربی به ایران آمد. تکواندوکاران نروژی در وزن های سنگین در سال های اخیر عملکرد خوبی داشتند. همچنین ما هم در سنگین وزن حریف تمرینی خوبی برای ملی پوشان نداشتیم. همین دلایل باعث شده تا دو طرف از برگزاری این اردوی مشترک سود ببرند، هر چند اثرات برگزاری چنین اردوهایی برای نروژی ها سودمندتر است. در کل مربیان نروژ هم از اقامت و تمرین با تیم ملی ایران اظهار رضایت داشتند. اعضای این تیم شنبه تهران را به مقصد نروژ ترک کردند.

وی ادامه داد: هم اکنون همه بازیکنان در آمادگی کامل هستند و هیچ مصدومی ندارم. همه این شرایط و نظم و انضباط حاکم بر تمرینات باعث شده در شرایط خوبی باشیم.

بی باک در پایان درباره حواشی مربوط به خط خوردن مهدی خدابخشی از لیست نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی و برگزاری مبارزات انتخابی در برخی اوزان، گفت: به نظرم در شرایطی که زمان کمی تا مسابقات جهانی مانده است نباید زیاد به این مسائل حاشیه ای پرداخته شود. در مورد خدابخشی هم باید بگویم که قرار شد در وزن او مانند چند وزن دیگر مبارزه انتخابی برگزار شود تا بهترین ها عازم شوند ولی گویا او به این شرایط اعتراض داشته و در مبارزه انتخابی حاضر نشد و به همین دلیل خط خورد.