مهدی بی باک : هفته دیگه نفرات اعلام میشوند

سرمربی تیم ملی تکواندو نزدیکی مسابقات جهانی و بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و همچنین احتمال آسیب دیدگی در صورت حضور تکواندو کاران در هر دو رویداد را دلیل اعزام تیم های جداگانه به این مسابقات اعلام کرد ......

سرمربی تیم ملی تکواندو نزدیکی مسابقات جهانی و بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و همچنین احتمال آسیب دیدگی در صورت حضور تکواندو کاران در هر دو رویداد را دلیل اعزام تیم های جداگانه به این مسابقات اعلام کرد.

به گزارش مدال به نقل از مهدی بی باک در گفت وگو با ایسنا، درباره اعزام تیم ملی به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با نفرات جوان تر و کادرفنی متفاوت با تیم ملی اعزامی به مسابقات جهانی، اظهار کرد: هر دوی این رقابت ها برای فدراسیون تکواندو اهمیت زیادی دارد اما با توجه به سطح بالای مسابقات جهانی، تیم ملی با نفرات اصلی تر به این رقابت ها اعزام می شود. در واقع با تصمیم شورای فنی قرار شد که یک تیم با تمام توان در مسابقات جهانی شرکت کند و تیم دیگر با ترکیبی از جوانترها و با کادرفنی متفاوت برای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی اعزام شود.

وی افزود: البته به جز مساله اهمیت مسابقات، نزدیکی این دو رویداد به همدیگر و همچنین احتمال آسیب دیدگی برای تکواندوکاران در صورت حضور در دو مسابقه، تصمیم بر آن شد تا دو تیم ملی اعزام شود. همچنین بازگرداندن ورزشکاران به مرز 100 درصد آمادگی بعد از بازگشت از یک مسابقه جهت حضور در رقابتی دیگر همواره مصدومیت را به همراه دارد.

سرمربی تیم ملی درباره ترکیب تیم ملی تکواندو برای حضور در مسابقات جهانی و این که آیا اسم ها تاثیری در قرار گرفتنشان در لیست نهایی دارد؟ گفت : به نظرم مسابقات ریاست فدراسیون جهانی که در یونان برگزار شد تا حدود زیادی در رسیدن به ترکیب نهایی ما را کمک کرد. در حال حاضر به جمع بندی های نهایی برای اعلام ترکیب رسیده ایم، اما هفته آینده لیست اصلی را اعلام می کنم.

او درباره مصدومان اردوی تیم ملی تکواندو نیز گفت : مسعود حجی زواره که از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی است با توجه به صلاحدید من در مسابقات یونان مبارزه نکرد و هم اکنون در اردو است و امیدوارم به زودی به صحت کامل برسد.

بی باک درباره تغییرات در فدراسیون و انتخاب مدیر جدید سازمان تیم های ملی نیز گفت : من کلا راجع به مسائل فنی صحبت می کنم و هیچ حرفی در مورد مسائل اداری و سازمانی و انتصاب افراد ندارم. امیدوارم همه انتخاب ها به صلاح تکواندو باشد.

وی در پایان درباره تعاملش با مربیان دیگر گفت : مربیانی که هم اکنون به بنده کمک می کنند از قهرمانان خوب و با سابقه ایران و جهان هستند و به من کمک زیادی می کنند. من هم از لحاظ اخلاقی و هم فنی از آنها رضایت کامل دارم.

تگ ها


اخبار روز تکواندو