مهدی تاج قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت

مهدی تاج در پیامی قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، زئیس فدراسیون فوتبال پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور پیامی را صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«لیگ برتر جذاب فصل 98_ 97 به پایان‌ راه خود رسید و خاطرات میدان‌‌های پرتب و تاب اینچنین به حافظه دوستداران فوتبال افزون شد.

رقابت نزدیک و نفس گیر 16 تیم از گام‌ نخست تا ایستگاه پایانی، نو به نو صحنه‌های بی بدیلی را خلق کرد و در نهایت‌ شور و حال کم نظیری را به خانواده فوتبال ارزانی داشت.

در وهله اول، کسب عنوان قهرمانى باشگاه پرسپولیس در این رقابت‌ها را به مدیریت، سرمربی فهیم،کادر فنی، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک مى‌گویم.

بی شک، آرزوى موفقیت قلبی مردم ایران حصول موفقیت برای تمام نمایندگان شایسته کشورمان‌در فصل آتى رقابت‌هاى لیگ قهرمانان باشگاه‌هاى آسیا است و فدراسیون فوتبال آمادگى خود را جهت حمایت همه جانبه از پرچمداران فوتبال باشگاهى ایران در قاره کهن اعلام مى‌دارد.

فرصت را مغتنم شمرده و ضمن خوش آمدگویی مجدد به دو تیم گل گهر سیرجان و شاهین بوشهر، ادای احترام خاضعانه خود را بابت زحمات مدیران، مربیان و به ویژه بازیکنان دو باشگاه مردمی استقلال خوزستان و سپیدرود رشت نثار این عزیزان می‌کنم.

باشد که برپایی رویداد لیگ برتر، توشه مناسبی برای فردای فوتبال ما باشد».

تگ ها


مهدی تاج پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال