مهدی تارتار در خدمت پرسپولیس

مهدی تارتار که پیش از این استقلال و سپاهان را متوقف کرده بود، حالا مقابل همبازی قدیمی‌اش یحیی گل‌محمدی صف‌آرایی خواهد کرد....

مهدی تارتار که  پیش از این استقلال و سپاهان را متوقف کرده بود، حالا مقابل همبازی قدیمی‌اش یحیی گل‌محمدی صف‌آرایی خواهد کرد.

به گزارش مدال، در مسجدسلیمان تارتار یک‌بار دیگر فرصت صف‌آرایی مقابل یک تیم بزرگ را به‌‌دست می‌آورد. او که سبک بازی‌اش در هفته‌های گذشته انتقاد مربیان تیم‌های رقیب را برانگیخته بود حالا یک بازی بزرگ دیگر مقابل مدعیان بالای جدولی را تجربه خواهد کرد. او پیش از این استقلال و سپاهان را متوقف کرده بود و حالا مقابل همبازی قدیمی‌اش یحیی گل‌محمدی به صف‌آرایی خواهد ایستاد.مهدی تارتار که  پیش از این استقلال و سپاهان را متوقف کرده بود و حالا مقابل همبازی قدیمی‌اش یحیی گل‌محمدی به صف‌آرایی خواهد ایستاد. دیداری که برای پرسپولیس هم مهم است، چرا که به‌خاطر تفاضل گل کمتر بعد از شهر خودرو دوم است. یحیی گل‌محمدی هم یک هفته پس از نخستین باخت خودش در لیگ مقابل فولاد، حالا برای کسب سه امتیاز این بازی خارج از خانه‌انگیزه‌های بیشتری دارد.

شهرخودرو حتی با باخت هفته قبل هم صدرنشین ماند و برای اینکه بتواند از همین هفته‌های اول لیگ، امتیازات حیاتی کورس آخر هفته را کسب کند، روی پیروزی در این بازی مقابل تیم پایین جدولی حساب ویژه‌ای باز کرده است. جدال دو همبازی قدیمی تماشایی است. ببینیم فرجامش چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تارتار: با تصمیم باشگاه فردا بازی نمی‌کنیم

 

تگ ها


مهدی تارتار پرسپولیس استقلال سپاهان نفت مسجد سلیمان فوتبال