مهدی ترابی: قول می‌دهم خیلی زود با تیم هماهنگ شوم

خرید جدید پرسپولیس گفت: برایم فرقی نمی‌کند هر جا برانکو بگوید بازی می‌کنم و هم در خط میانی و هم خط حمله راحتم...

مهدی ترابی بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان  گفتگویی انجام داد.

به گزارش مدال، مهدی ترابی یکی از بازیکنان جدیدی است که با شروع نیم‌فصل دوم به جمع بازیکنان پرسپولیس اضافه شد، ولی به گفته خودش باید بیشتر با بازیکنان تیم هماهنگ شود تا بتواند کمک‌حال پرسپولیس باشد. 
 بازی مقابل استقلال خوزستان چطور بود؟
بازی خوبی بود. در لیگ برتر تیم ضعیف وجود ندارد. همه تیم‌ها با قدرت به میدان می‌آیند. به همین دلیل همه می‌گویند در نیم‌فصل دوم امتیاز گرفتن بسیار سخت است، ولی خدا را شکر توانستیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و سه امتیاز حساس این دیدار را کسب کنیم. هر چند حریف با نفرات زیاد در دفاع شرکت می‌کرد و این موضوع کار ما را در نیمه اول با مشکل مواجه کرد.
 در این بازی اعتراض زیادی به داوری داشتید.
به نظرم داور در چند صحنه اشتباه کرد و با استقلالی‌ها کمی مهربان بود. او می‌توانست یک پنالتی روی علیپور برای ما بگیرد. ضمن اینکه بازیکن حریف در دو صحنه هم من و هم شجاع را زد و داور می‌توانست به او کارت زرد نشان بدهد که این کار را نکرد.
ولی بعضی از بازیکنان حریف می‌گفتند داوری به نفع پرسپولیس بود.
(با تعجب) در کدام صحنه داوری به سود ما بود؟ اصلاً چنین چیزی نبود. بازیکن حریف بدون توپ مرا زد آن هم جلوی چشم کمک‌داور، ولی داور نه خطا گرفت و نه کارت زرد نشان داد.
 این دومین بازی تو برای پرسپولیس بود و در هر دو دیدار تعویض شدی. به نظر هنوز به طور کامل با تیم هماهنگ نشدی.
قبول دارم. خب مقداری زمان می‌برد تا بازیکنان جدید با سایر بازیکنان هماهنگ شوند. من همیشه تابع تصمیم کادر فنی هستم و هر وقت آن‌ها بگویند بازی می‌کنم. واقعاً بازی کردن یا نکردن من مهم نیست و تنها چیزی که اهمیت دارد کسب سه امتیاز و بردن بازی‌هاست که بتوانیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم. هواداران مطمئن باشند ما بازیکنان جدید همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا زودتر با تیم هماهنگ شویم و نمایش بهتری از خود ارائه کنیم.
 خودت دوست داری در کدام پست به میدان بروی؟
برایم فرقی نمی‌کند هر جا برانکو بگوید بازی می‌کنم و هم در خط میانی و هم خط حمله راحتم.
 پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود؟
از الان که نمی‌شود پیش‌بینی کرد. کار برای قهرمانی دشوار است و بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است، ولی ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم در آخر فصل به مقام قهرمانی برسیم و با بالا بردن جام هواداران را خوشحال کنیم.
 دوشنبه در جام حذفی باید به مصاف پدیده بروید. نظرت در مورد این بازی چیست؟
پدیده تیم باکیفیت و قابل احترامی است. به طور حتم دیدار سختی خواهیم داشت، ولی قطعاً برای برد به میدان می‌رویم تا بتوانیم در خانه پیروز شویم و در جام حذفی باقی بمانیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

تگ ها


مهدی ترابی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال